Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog lenne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nemsokára lesz h 2 hónapja vagyunk együtt, de én nem vagyok szerelmes belé, csak ő belém. Szeretem de mégsem az igazi... Viszont a napokban teljesen belezúgtam egy másik srácba, találkoztunk is már, sőt holnap is fogunk. Szakítanom kellene a barátommal, de nincs szivem. Szemét dolog lenne az, ha találkozgatnék ezzel a másik sráccal, jobban megismerném, és ha már biztos lennék a dolgomban akkor hagynám ott a mostani páromat? Nem venné észre, mert nem mondanék neki semmit, sőt ő fertődi és meg pesti vagyok és kéthetente találkozunk... Csak attól félek h megfog utálni amiért elhagyom, ő meg közbe felköltözik a munka, suli meg miattam... Szerintetek mi legyen? Lehülyézhettek, mondhatjátok h r*banc vagyok de nem a trollkodásért van ez az oldal...

Előre is köszi a normális válaszokat.


2011. aug. 10. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem tudod eldönteni, hogy ki kell neked.

A lényeg, hogy ne játsz a mostani pasiddal. Ha nem jó neked vele, akkor hagyd. Lehet a másikkal sem lesz jobb, de ez már a te gondod.

2011. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hülye sunyi ribanc vagy, és az nem trollkodás, hanem a véleményem.
2011. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ócska ribanc vagy és ez tény.
2011. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szemét dolog lenne. Sőt már nagyon szemét dolog. Ha van barátod, nem teheted meg, hogy másokkal is flörtölsz és találkozgatsz.

Ha egyenes gerinccel szeretnél kiszállni ebből a kapcsolatból, meg kell mondanod az aktuálisnak, hogy ˝Sajnálom, nem szeretlek és így nem vagyok boldog és fejezzük be˝. Még mielőtt ő még jobban beleéli magát. Ezt kell tenned. Aztán egy másik történet, hogy mi lesz a másik sráccal vagy összejön vagy nem, de értsd meg nem teheted ezt meg senkivel.

Ne legyél egy orda ku.rva, vedd a bátorságot és mond meg ennyi.

Sok sikert. :)

19L

2011. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már egyszer tettél fel ezzel kapcsolatban kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Akkor leírtuk, hogy ne hülyítsd azt a srácot. Erre most megint megkérdezed... Szakíts vele, ne legyél ribanc.

2011. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen szemét dolog lenne ne hülyítsd a pasid mondd meg neki az igazat és szakíts vele előbb-utóbb úgyis kénytelen leszel jobb előbb letudni sz@rd le h most meg fog-e utálni!Aztán ha ezzel megvagy kezdj el ismerkedni a másik sráccal!Az itteni ri.bancozást meg sz@rd le!Manapság már mindenért lerib@ncoznak itt nem csak az ilyenekért hanem vki szerint már a csőfarmer is ku.rvás aztán meg sírnak h miért nincs barátnőjük!Én sem járnék ilyen kreténekkel akik mindenért ri.bancozzák a nőket!
2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia :) Szerintem ne várd meg mi lesz a másikkal, ha nem szereted akkor lépj ki belőle. Ne legyél valakivel sajnálatból. Meg csak azért, hogy legyen valaki.
2011. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Bár ha 2 hetente találkoztatok és 2 hónapja vagytok együtt az nem sok találkozó... persze te tudod, hogy lehetne-e még valami. Ha nem, szakíts vele. Ha igen, akkor maradj vele, de semmiképp se kezdjél bele egy másik kapcsolatba.
2011. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyni, hogy felköltözzön miattad, és azután szakítani az lenne.
2011. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem miattam költözik fel csak indul itt egy suli ami 2 éves és ezért.. én csak + indok lennék
2011. aug. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!