Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem szemét dolog egy kissé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szemét dolog egy kissé?

Figyelt kérdés
Bnőmmel egy éve "vagyunk" együtt,de mostanában furcsán viselkedett,és ez feltűnt,de nem gondolltam semmi rosszra.Tegnap is beszélltünk.Ma meg megnéztem Facebookot,erre események között ott volt megjelölve hogy valaki más a párja,felhívtam és azt mondta hogy ma akarta elmondani,perszen em hittem el.De basszus nem tudta volna már elmondani??Áhh ezt az átb.szást.De eddig játszotta az agyát hogy nemm ő nem,meg miért kételkedek benne,meghogy nem csallna meg,erre itt van tessék.
2010. szept. 7. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
A dupla mássalhangzókba szerelmes vagy? Vagy miért duplázol minden rövid mássalhangzót?
2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
de szemét dolog de szokj hozzá nincs ember a földön akiben nincs egy kicsi szemétség. Csak nem mindig jön elő. Akarom mondani, a társ is hozzájárulhat ahhoz hogy vkiből előjöjjön a szemét
2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szemét dolog. Valahogy csak a tudtodra kellett hozni, ez pont jó módszer volt rá. Nem értem a problémádat.
2010. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát de még tegnap is játszotta az agyát hogy ő sosem csallna meg,meg megmondaná ha mással lenne,ez meg azértn emm ostanában alakullhatott ki,legalább mondta vollna meg,és nem szórakozik velem
2010. szept. 7. 17:32
 5/26 anonim ***** válasza:

Szemét dolog, de nem tudsz mit tenni...

Csinálj úgy, mintha nem rázna meg a szakítás, ne lásson rajtad semmit, annál jobban fog fájni neki, ezzel tudod a legjobban "viszonozni". És gyorsan keress új barátnőt.

:)

Csak ügyesen, drukkolok...

2010. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
17:33 Hát az új barátnő nehéz ügy,mert nem vagyok túl népszerű a körükben
2010. szept. 7. 17:42
 7/26 anonim válasza:
Hát ez nagyon nagy szemétség volt tőle, azzal tudott törődni hogy facebook-on kiírja mással van de neked nem szólt. Ekkora parasztot. Ez nem csak szemétség de annyira sem tisztelt meg ...szard le a csajt.
2010. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, illett volna szólni neked, mielőtt mással jön össze.
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel a pasija sms-ben szakított 6 hónap után. Na ez volt pofátlanság.
2010. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Cr.7 ***** válasza:
Szerintem nem szemétség... egyszerűen nem tudtad kielégíteni a csajt... És váltott:) Ilyen ez a kutyaszaros világ:)
2010. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!