Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nagyon össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nagyon össze akar költözni velem, de én még nem akarok. De nagyon erőlteti. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt.
2010. jún. 15. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát mondd azt, hogy oké, de külön szobában.
2010. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Takarodj már el a pokémonos szövegeddel te retkes! Ágyban a helyed!
2010. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minek összeköltözni??
2010. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én irigyellek. Örülnék ha az én barátom (illetve már vőlegényem) össze szeretne velem költözni, de egyenlőre ez még csak az én vágyam. :(
2010. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy erre te még nem állsz készen ha szeret elfogadja, úgy nincs értelme hogy te nem akkarod, pár hét után elkezdenétek egymás agyára menni, és szétmentek kár sietetni.

Ha nincs biztos megélhetésetek hozzd fel ellenérvnek,

az is lehet hogy csak mennekülni akkar otthonról és akkor mindegy neki kivel az se vezet semmi jóra.

2010. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a következő két hétben akarsz vele szakítani, akkor két év nem volt még elég arra, hogy megbízz benne? Vagy mi miatt nem akarsz összeköltözni?
2010. jún. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom nem segítek vele, de örülj neki az enyém szexelni sem akar, pedig én vagyok a lány, és sokan járnának velem :( de én őt szeretem

akkor minek van velem, ha nem szeretkezünk :(

2012. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!