Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan éltek túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan éltek túl egy szakítást?

Figyelt kérdés

beszélgettek valakivel erről, vagy inkább magatokba zárkóztok? hogyan teszitek túl magatokat rajta?

mennyi idő alatt dolgoztátok ezt fel?

(főleg ha tényleg szerettétek)


2012. márc. 28. 00:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nehezen. Engem januárban hagyott el a barátnőm kilenc év után. Borzasztóak voltak az első hetek. Nekem sokat segített a legjobb barátom, aki már túl van egy váláson, és annak idején én is istápoltam őt. :) Ezen kívül persze a család, egy volt tanárom (akivel máig nagyon jó viszonyban vagyok), valamint az exem szülei is mellettem álltak. Én csak a fent említett legjobb baráttal beszéltem nagyon sokat, a többiekkel inkább csak általánoságban. Nem rég bejött a képbe egy új lány, akivel kezdjük erősen szeretgetni egymást. :) Ő nagyon sokat lendített azon, hogy elfelejtsem az exet. Ezen kívül ha még filózok a volt nőmön, eszembe jut hogy mennyire rondán kib...ott velem, és ez segít abban hogy ne érezzek iránta semmi szerelemszerűséget. :) Remélem tudtam valamit segíteni. Föl a fejjel! :) 35/F


Constantinus

2012. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy hete hagyott el a menyasszonyom... Rettenetesen érzem magam. Semmi életkedvem jelenleg. De idővel majd változik. A fényképeket eltettem, a gyűrűt is, mindent egy dobozba, ne is legyen szem előtt. Szerettem, szeretem, nagyon. Ő azt mondta már nem szerelmes. Próbáltam vele beszélni eddig, de értelme nemvolt, így nem marad más mint elfelejteni. Nem lesz egyszerű... Úgy érzem más nő nem kell. Próbálom a rosszakat felidézni, próbálom megutálni... Talán sikerül.
2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

respect utsóóó!!!!

és kitartás...:/

9:24 es voltam...

2012. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!