Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma és kivel?

Figyelt kérdés

A problémánk az, hogy sok, kis apró hülyeségeken összekapunk.

(szinte minden héten 1x) általában mind2en hibásak vagyunk, vagy félreértelmezzük egymás mondandóját.

Sajnos jelenleg még csak hétvégén tudunk találkozni illetve néha hétköznap is, addig meg ugyebár msn és telefonon érjük el egymást.

Szeretjük egymást nagyon és különlegesnekk is tartjuk egymást épp ezért olyan nagy a szerelem.

5hónapja ismerkedünk és ma van 2hónapja, hogy együtt vagyunk.

Mit javasoltok mi a legjobb megoldás arra, hogy ne veszekedjünk, mert sajnos került már szóba az, hogy legyen vége mert ez így nem jó. viszont egyikünk sem akarja ezt igazán, hogy vége legyen.

Barátnőm 16 éves, én pedig 20.. bár nem gond ez a 4év sem neki, sem nekem. De lehet épp ez miatt nem tudjuk egymást megérteni ?


2012. márc. 28. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ez az én kérdésem

ha tudnám a választ szívesen segítenék, de sajnos én sem tudom :( remélem, hogy ti meg tudjátok oldani és nem juttok oda ahova mi jutottunk :(

2012. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szinte majdnem 1 cipőben járunk sajnos :-(((

Nagyon rossz ez így. :-(

2012. márc. 28. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
hat nagy lehet a szeretet es a tisztelt az biztos! csak igy tovabb. lefogadom ezt a peldat lattatok mastol is.
2012. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!