Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok a pénzes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok a pénzes férfiakra mennek ugye? Akkor 40 éves koromra ha megszedem magam lesz esélyem?

Figyelt kérdés
Most 27 vagyok.
2012. márc. 29. 22:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Jó 1 idő után már lehet h számít, de nem azért nem fogok összejönni valakivel mert nincs pénze. Amúgymeg ha dolgozik de nem keres sokat akkor lehet pl csökkenteni a költségeket. Valentín napi vacsi... talán mikor már tudtad h szar anyafi helyzetben van akkor minek kell étterembe járkálni. Az én párom sem milliomos. De mivel tisztában vagyok ezzel nem várom el h azt a keveset is ami van neki vacsira meg virágocskára költse nekem. Inkább maradjon a számlákra
2012. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
74%
10. valaszolo a legnagyobb penzehes ribi a vilagon.
2012. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
16%

Természetesen én sem azért jöttem vele össze mert olyan gazdag lenne. Nem ez volt a célom. Én a saját fizetésemből is jól megéltem. De elég zavaró volt, hogy míg én kidolgozom a belem, addig a párom vígan hazament délután 4 órakor... aznap este kellett volna vásárolni és főzni. Ő megette a maradék kaját, de mire én hazaértem este 10-re akkor nem volt semmi a hűtőben, mert nem volt otthon semmi és neki nem volt pénze, hogy vegyen 1 kg krumplit meg 4 csirkecombot( hó közepén). Ezután még az egészből az jött le, hogy az én hibám mert nem tettem ki neki pénzt. A valentin napi foglalást pedig még ő tette le januárban. Nekem ne mondja senki, hogy 1 hónap alatt nem lehet annyit összespórolni, hogy legalább felesbe fizesse az ételt.

Ha szerintetek egy nőnek kell eltartani egy férfit, akkor igen! Vállalom, hogy pénzéhes vagyok!

De mielőbb mindenfélének elhordanátok engem, gondoljátok végig, hogy ti meddig bírnátok ha a párotoknak soha nem lenne pénze semmire 28 évesen és nektek kéne eltartani...

Nem azt mondom, hogy milliomosnak kell lennie vagy autóval, lakással kell rendelkeznie. NEM!

Annyi kell egy férfitól, hogy egy forró csokit ki tudjon fizetni (mert a volt párom nekem passzolta a számlákat a kávézókban. 10 alkalomból 7-8x) és ha elhív vacsorázni akkor ne nekem kelljen fizetni. Azt hiszem ezek alap dolgok. Nem milliókat várok. Csak ilyen apróságokat.

És igen! Ha nekem ezt egy férfi nem tudja biztosítani, vagy nincs igénye arra, hogy néha ő is fizessen akkor nem kell hosszú távú kapcsolat tőle. Akármilyen jóképű és kulturált.

2012. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

Mielőtt leszólnának, hogy nem a kérdésre válaszolok...

Kedves kérdező!

Gondolom a kérdésed költői.Biztos nehéz időszakon vagy túl, hisz a kiírásodban egy kis csalódottságot érzek.

Ha a tipikusan szolis, műkörmös, mindennap új ruhát vásárló hölgyek jönnek be, akkor igen, meg kell szedned magad. Mert ők ezt igénylik.

Ha viszont a hétköznapi szépségeket szereted, akkor szerintem egyszerűen csak rossz helyen keresgélsz. Nem kell milliomosnak lenni ahhoz, hogy megtaláld a párod. A legtöbb nő szerintem nem pénz alapján keres magának párt, hisz nehéz is lenne így. (bár lehet, hogy naiv vagyok)

A lényeg, hogy ne legyél elkeseredve. Te is megtalálod majd a párod. :)

Én drukkolok!

2012. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

az utolsó hölgynek abszolút igazat adok,teljesen korrekt hozzáállás,és ezúton üzenem neki:


itt mindent kifordítva a feje tetejére állítva értékelnek,ha esetleg nem vette volna észre

2012. márc. 30. 22:18
 16/57 A kérdező kommentje:
beleköptek a levesembe szóval a 13-as válaszoló hölgynek: egyetértek
2012. márc. 30. 22:19
 17/57 A kérdező kommentje:

14-es: akkor mond már meg,hogy hol keresgéljek

nekem csak belső tul. alapján nem megy


ja és csúnya gyerekeket sem akarok,az meg nagymértékben az lány szépségén múlik

2012. márc. 30. 22:22
 18/57 anonim ***** válasza:
45%
És neked csak azok a lányok szépek akik minden nap új ruhát vesznek meg kilónyi sminket kennek megukra?? Mert ha nem akkor sok olyan szép lányt találhatsz (mert nem attól szép valaki h állandóan csircsáré) akiknek nem a pénz kell. Ha meg neked csak az a szép akkor magadra vess
2012. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

hát már ne haragudjatok,miattatok van így kifordulva magából a világ,mert nektek csak a pénz kell,qrvára nagy igényeitek vannak


dumáltok,hogy egy férfi legyen kedves rendes meg stb... aha persze csak is a pénz,nyaralások télen-nyáron,luxus BMW-k, ház a Hűvösvölgyben meg egy a Svábhegyen a Normafánál,de mindegy ,mert addigra ezeket (vagy legalábbis nagy részét) megszerzem



csodálkoznak a szociológusok,hogy sok a szingli meg kényszerszingli (a pénztelenség miatti kényszer)30-35 évesen, meg hogy nem születik annyi gyerek (mondjuk ez egy másik kérdés)


gondolkozzatok el ezen

2012. márc. 30. 22:45
 20/57 A kérdező kommentje:
2012. márc. 30. 22:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!