Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már kezdek bekattanni.

Figyelt kérdés
20/F vagyok és az egy dolog, hogy sose volt barátnőm, ez nem is zavar, de az annál inkább, hogy minden csajt akivel randiztam sikerült pár randi után elmarnom magamtól. Hogy lehetek ekkora balf*sz? Mert oké, hogy külsőre bejövök a lányoknak, de ilyen szar személyiséggel mi a francot lehet kezdeni?
2012. márc. 29. 23:39
 1/9 trendkivuli ***** válasza:
szilvásbuktát?
2012. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért sikertelenek a randik, mert nincs önbizalmad és már eleve elkönyveled magadban, hogy béna vagy. Az, hogy pár randi nem jött össze, még nem jelenti azt, hogy soha nem is fog. Lehet, hogy jobb is, hogy nem sikerült velük, mert rád vki más vár. De ne legyél türelmetlen, ne add fel és főleg legyen több önbizalmad, ne csüggedj azonnal!
2012. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért?Mit mondtál nekik?
2012. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lila nyuszi ***** válasza:

Mivel "marod el"? Ez engem érdekelne. Hogyan jellemeznéd magad?


20/N

2012. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egy aggresszív állat vagy, nem is érdemelsz nőt.

Ha rendes vagy velük, mégsem jön össze, akkor talán nem is benned van a hiba.

2012. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok agresszív állat. Inkább csak sok olyan apróság, ami önmagában nem lenne nagy baj, de így ömlesztve nem csoda, ha mindenki menekül :D


önfejű vagyok, makacs, semmi humorérzékem, túl kritikus, kötekedő, maximalista, stb... ráadásul beszélgetni is alig tudok. Konkrétan a 3 és fél órás randin beszéltem 20 percet én, a többit ő :D

2012. márc. 30. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces, de engem kicsit felcsigáztál :D
2012. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan lány, aki illik hozzád, csak nem az olyanoknál próbálkoztál. Egy első randin úgyis kiderül, hogy van-e közös témátok, egy hullámhosszon vagytok-e. Egyszerűen azok a lányok nem illettek hozzád. Nem vagy szar alak, csak rossz helyen, rossz időben voltál.
2012. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen minden lánnyal eljutottunk a 2.-ig, vagy a 3.-ig... Az elsővel még nem szokott gond lenni, csak utána :D
2012. márc. 31. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!