Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudnátok vagy csalódnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok vagy csalódnátok e a párotokban ha megtudnátok, hogy reszt vett és pasi képző tanfolyamban vagy ilyen könyveket találnátok a gépen, es felismernetek néhány ismerkedési módszert ami alkalmazott nálatok?

Figyelt kérdés
23f

2012. márc. 30. 12:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, rosszul látod, valszeg soha nem olvastál el erről szóló könyveket. Én rengeteg erről szóló könyvet olvastam, és iszonyatosan tévedsz, ha azt hiszed, hogy ezekben a könyvekben úgy beszélnek a nőkről-férfiakról, mint egy használati tárgyról, akihez ez és ez a használati utasítás.

Nagyon is jó tippek és tanácsok, vagy biológiai-pszichológiai eredetű különbségekről írnak a nemek jellemzőiről, amik igenis nagyon hozzá tudnak segíteni ahhoz, hogy valakinek életképes kapcsolata legyen.

Szerintem senkit ne nézz le azért, ha önfejlesztő könyveket olvas, vagy ilyen tanfolyamokra jár, mert elképzelhető, hogy most még ügyetlenebb és tapasztalatlanabb nálad, de a te életfelfogásoddal téged simán übereli, ha elég kitartó. Pont azért, mert te gondolom el se hinnéd, amit ezekbe leírnak, vagy baromságnak tartanád, pedig tényleg nem az.

Szerintem mielőtt valamiről negatív véleményt formálsz, tájékozódj róla. Ha azt se tudod, hogy miről szól, akkor meg ne szóld le, mert fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.


Kérdező, engem egyáltalán nem zavarna, örülnék neki.

21L

2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a 8.-nak ment.
2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

21L nah megint egy normálisan gondolkodó nő,végre.Tök jó ezt egy nő szájából hallani.


Igen fején találtad a szöget.Ezek a könyvek egy szemléletet adnak,nem úgy kell elképzelni,hogy,,Pistike ezt meg ezt mond erre meg erre ezt válaszold".

Egyáltalán nem,hanem egy gondolkodási mintát adnak át.

Úgy,mint az egyetemen a programozást,sokáig ne értettem,hogy miért vannak dolgok,ma már látom,hogy egy fajta szemlélet kell a fejlesztéshez,ugyanez a csajoknál,ott is kell egy fajta szemlélet mód,egy gondolkodási forma.

2012. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha csajozásról olvasol az nem gáz, még mindig jobb, mint az itteni siránkozók, akik arra várnak, hogy egy lány leszólítsa őket és közben azt gondolják ,minden nő pénzéhes ribanc :D

A pasi képző tanfolyam mondjuk őszintén megmondom nevetségesen hangzik...


21N

2012. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

:)

- nem tekintek tárgyként a lányokra és nem vagyok olyan , hogy hű mi lesz ha ma nem lesz csajom

- ha van lány aki tetszik nem csak egy lány aki tetszik külsőleg hanem belülről is tetszik ha meg nem akkor nézhet ki akármilyen jól nem érdekel nem lennék egy lánnyal sem azért csak , hogy legyen barátnőm pedig nagyon szeretném már , hogy találjak valakit akivel találunk...

2012. márc. 30. 14:36
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet hogy nőknek sem ártana egy nőképző tanfolyam, ahol azt tanítják meg nekik, hogy hogyan szűrjék ki azokat a pasikat, akik csak le akarják őket fektetni. (Amivel egyébként nincs semmi baj, amíg ezt a csaj is tudja. A probléma ott kezdődik, mikor a csaj és a pasi is mást akar :)
2012. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
egyetértek 16-os :) , rengtek csaj bedől az olyanoknak és a rendeseket akik komolyabb kapcsolat a szándékuk meg elhajtják :( ... így nem csoda , hogy ezrek járnak ide panaszkodni ...
2012. márc. 30. 14:47
 18/23 A kérdező kommentje:
bocsi a helyírási , hibákért csak közben románul tanulmányozok itt valamit és néha elég furcsa dolgok jönnek ki mikor két nyelven gondolkodok egymásután azonnal :P
2012. márc. 30. 14:50
 19/23 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem olvasok önfejlesztő könyveket? :) Úgy itélkezel, hogy semmit sem tudsz rólam, csak egy kommentet láttál. Ha már javaslatokat teszel, had javasoljak én is egy nagyon hasznos dolgot: elfogadás. Fogadd el, hogy valakinek más a véleménye mint neked, főlkeg ha ezt teljesen normálisan fejtette ki. Azért mert te gondolsz valamit, még nem jelenti azt, hogy az a nagy igazság, csak egy vélemény, úgy mint az enyém is. Nem értem miért ne férhetnének meg egymás mellett, és miért fáj neked ha nem egyeznek.

Különben pedig nem azt mondtam, hogy meggyűlölném aki ilyet tesz, hanem azt, hogy nekem nem tetszik. Ennyi. A kérdésre válaszoltam. Akkor mi is a probléma?

2012. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy nem szabad téged zavarni, amikor műkörömépítésről beszélgetsz a barátnőddel... ;-)
2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!