Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudnátok vagy csalódnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok vagy csalódnátok e a párotokban ha megtudnátok, hogy reszt vett és pasi képző tanfolyamban vagy ilyen könyveket találnátok a gépen, es felismernetek néhány ismerkedési módszert ami alkalmazott nálatok?

Figyelt kérdés
23f

2012. márc. 30. 12:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úgy érted fegyverekről? ^^ Had tudjam már én, hogy kivel miről beszélgetek...
2012. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

19/21

ŐŐ nem akarok beleszólni,de azért beleszólok XD Na szal szerintem senki sem támadott téged szimplán megcáfolták azt amit írtál és indoklást is kaptál ami lehet annyira nem tetszett. Nem kell kiakadni ettől:D Amúgy meg mint mondtam ez nem feladat hanem egy kis segítség. Nem rögtön úgy kell gondolkodni hogy bemagolt ilyen csajozós meg bókolós dumákat meg hogy mikor mit kell csinálni. Nem! Nem is lehet azt csinálni. Szimplán gazdagodott néhány hasznos tippel ami segíthet neki az ismerkedéssel és az egész akkor fog majd kialakulni mikor már ezt az egész dolgot kiegészíti a szerzett tapasztalatokkal és így áll majd össze a kép. Ebben meg tényleg nem vágom mi nem tetszik. Azt azért ne mond már hogy pl barátnődtől nem kértél sosem egyetlen tippet pasizással kapcsolatban. Mert ez kb ugyan az.


20/F

2012. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem, sosem kértem.

Én meg azt nem vágom, hogy miért nem lehet elfogadni valakinek a véleményét. Ha a kérdezőnek csak egyfajta válasz tetszik akkor felesleges kiírni a kérdést mert akkor nem is az. Nem akadtam ki, szerintem teljesen normálisan leírtam a véleményem. Ami csak egy vélemény, de ugyanúgy a tieitek is csak vélemények, épp ezért engem megcáfolni sem lehet, mert nem valami nagy igazságról van szó. Valakinek ez tetszik, valakinek az. Ilyen egyszerű. Még mindig nem értem hol a probléma. Neked az fáj, hogy nekem nem tetszik? Attól te még élheted az életed így. Meg én is élem úgy ahogy nekem működik jól. Ennyi.

2012. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!