Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már a kapcsolat végét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a kapcsolat végét jelentené? Úgy érzem lépnem kell!

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal lassan 4 éve. Néha úgy érzem még szeretem, de nagyon sokszor felmerül bennem annak a gondolata, hogy szakítunk.

Egyszer meg is tettem, de 3 hónap múlva kibékültünk, mert ha nem vagyok vele hiányzok, és ő is azt mondja, hiába akar nem tud elfelejteni.

Mindeközben vele sem akarok szemét lenni, mert két másik pasi akik bejönnek ott vannak nap mint nap köztünk.

Az egyikkel rendszeresen beszélünk, kávézunk, mindig célozgat, de kijelentette nem akar mellékvágány lenni, mondtam, hogy ne aggódjon nem fogom kihasználni, se a páromat megcsalni.

A másik srác még egy gimis (ki nem alakult szerelem), vele hétvégente környékezzük egymást, ha hazautazom, és rendszerint mikor együtt vagyok a párommal, becsukom a szemem és őt képzelem oda.

Nyomaszt a kapcsolat, de ha kilépek attól félek, hogy hiányozna úgy mint ezelőtt és ugyan úgy visszakoznék, pedig akkor is hamar találtam pasit. De ennek se látom értelmét hogy van mikor hetekig nem is látjuk egymást, és mikor találkozunk is veszekszünk, nincs ez így jól...ugye?

20/L 28/F



2012. márc. 30. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én adhatnék tanácsot, de inkább azt szeretném elmondani, hogy 20 évesen felnőtt nő vagy, aki elméletileg képes önálló döntést hozni a saját életével kapcsolatban. Talán nem ártana egy kicsit felnőttként viselkedned akár szakítani akarsz akár helyrehozni a kapcsolatodat. Hidd el, az életben lesz még pár komoly döntésed, aminél nem fogja majd senki a kezed.
2012. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én szakítani akarok. A barátnőim szerint is szakítanom kell. De ha most szétmegyünk, azzal az eljegyzést is felbontom, ami nem csak kettőnkről szól, ugyan is az ő és az én családom is úgy gondolta, hogy ha eljegyzett akkor meg akar állapodni velem, és én is vele mivel igent mondtam, de ennek már egy éve, sok minden változott, fiatal vagyok, és nem ezt akarom.

Anya azt mondta döntsek akár hogy is támogat, de az ő családja....régi értékrendű, egyszerű gondolkodású emberek, az ő reakciójuktól félek, de lassan belefulladok ebbe az egészbe, tényleg egyikünk sincs már a közelébe sem annak amikor megismertük egymást.

Nem látom értelmét az egésznek.


Félreértés ne essék nem azt várom, hogy ezt vagy at kell tenned, hanem aki volt már hasonló helyzetben, az mit lépett, utólag nem bánta meg stb....

A döntést én fogom meghozni, ez egyértelmű!

2012. márc. 30. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hat év után léptem ki a kapcsolatomból,mi is jegyben jártunk.Rossz volt olvasni,amit írtál-mintha a saját történetemet olvastam volna.Azóta van új kapcsolatom és remekül érzem magam.A szülők bármennyire is konzervatívak,kénytelenek elfogadni a döntéseteket,viszont ezután visszatáncolás már tényleg nincs!
2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát mindez elég nyomasztó, de ha hagyod, hogy ez folytatódjon, akkor csak rosszabb lesz

ha egy másik pasit képzelsz a párod helyére, akkor tényleg semmi értelme folytatni, mert max annyit érsz el, hogy összeházasodtok, atán csalni fogod

az egy dolog, hogy igent mondtál, de az eljegyzést igenis fel lehet bontani, hiszen bárki követhet el hibákat, ez emberi a dolog, a lényeg, hogy legyen bátorságod beismerni és fölvállalni

ez a te életed, nem az ő családjának az élete megy tönkre ha ezt az eljegyzést felbontod, hanem a tied ha nem

2012. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha 20 évesen úgy érzed, hogy fel kell bontanod egy eljegyzést akkor nincs mit tenni. Jó esetben van még 60 éved az életből, amit nyilván nem olyan valaki mellett kellene töltened, akivel már 20 évesen se akarsz lenni. Számomra ez egyértelmű. Minden szakítás nehéz, minél hosszabb volt a kapcsolat, annál nehezebb. De ez a te életedről szól, nem az apósod és anyósod életéről.
2012. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen nyomasztó, ma egész nap ezen kattogtam, hogy mondjam el neki, hol mondjam el neki, mit tudjon, hogy megértsen de ne bántsam meg. Hogy legyen a búcsú, hogy ne fájjon senkinek sem. Bár tudom ilyen nincs, hisz én akarok kilépni, de már érzem, hogy szörnyű lesz...

Megcsalni nem fogom soha, annál többre tartok egy kapcsolatot, nem alacsonyodom le odáig.

2012. márc. 30. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
A szakítás mindig fáj.Ha már két pasival is flörtölsz,ráadásul az egyiket odaképzeled mikor a pároddal vagy,akkor ... hát nem a megfelelő ember mellett vagy.Szánalomból és sajnálatból,bűntudatból meg ne legyél olyannal,akivel nem kellene.
2012. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok (én 28F)

Ha gondolod, olvasd el az én kérdésemnél a dolgokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Egyszerűen én sem tudom mit tegyek.

Nálunk is volt eljegyzés...csak egy ideje megjelent az a de...

a többiért olvasd el az enyémet. Sajnos épeszű tanácsot nem tudok adni, én se tudom mit tegyek.

2012. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy eljegyzésből sokkal könnyebb kilépni, mint egy házasságból.
2012. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!