Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetem úgy lefoglal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetem úgy lefoglal, hogy nincs kapacitásom egy kapcsolatra, van még más is így?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Egy csomót kell tanulni, sok időmet elveszi, a szabadidőmben a barátaimmal vagyok, akiket nagyon bírok. Nem járok bulizni. Egyrészt nem nagyon lenne időm egy párkapcsolatra, és már kezdek néha ott tartani, hogy az egyetem körül forog az összes gondolatom, így meg nehéz beszélgetni egy (nem annyira ismert) sráccal. Másrészt viszont vágyom rá, hogy tartozzak valakihez. Nem tudom, mit tegyek.

(Nem vagyok ronda/dagadt. Nem kérek ajánlkozó priviket.)


2012. márc. 31. 21:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
ez igy nem a legjobb.. az egyetem egy nagy buli :) legalabbis nekem jut rá időm.. aztán meg gyors csinalom a dolgomat, meg hetkozben tanulok, csinalom a beadandó dolikat, stb stb.. aztan hetvegen juhejj :D ja és pasim is van 1 éve :)
2012. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Én most megyek egyetemre. Nagy bulira számítok :D
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
mondjuk ha a barátokra szánt idődedt egy fiura forditanád
2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Úúú,nekem ugyanez a bajom!!:( Tele vagyok gyak.-okkal még lógni se tudok..minden órára készülni kell- nem keveset!

És ha el is megyünk a barátaimmal vhová,akkor az egy beülös kocsma!Ahol nem igen lehet ismerkedni..ráadásul mindenkinek a környezetembe komoly kapcsolata van

Én is vágyom rá,de őszintén szólva nem tudom hova tudnám beszorítani:S

Szerintem ez most ilyen generációs probléma...:S


21

2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

ez max rétegprobléma, nem generációs. :)

kösz a válaszokat.

és ja, buliznom kéne. tudom. de nem fogok, mert nem iszom. és ne jöjjön senki azzal a hülye szöveggel, hogy buliban nem kell inni.

2012. márc. 31. 22:01
 6/39 anonim ***** válasza:
Inkább egy másik hülye szöveggel jönnék :D Nem csak buliba kell inni ;)
2012. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de eléggé elzárkózol mindentől!

Már írásban is,előre kijelentesz mindent..ez nem túl szimpatikus

2012. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy elzárkózom mindentől??? A buli már a "minden" kategóriába esik??? :D Arra gondoltam, hogy akinek hasonló problémája volt/van, megoszthatná velem becses tapasztalatait.

Ha meg arra gondolsz, hogy nem kérek ajánlkozó priviket, hát nem kérek. Nem ismerkedem neten.

2012. márc. 31. 22:10
 9/39 anonim ***** válasza:
Ismeros a szitu, pedig en fiu vagyok:)) Nem tudok mast mondani neked, hogy ne legy ennyire zarkozott es jarj olyan rendezvenyekre ahol sok a fiatal (erre a buli a legeselyesebb akarhogy vesszuk)!
2012. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:

Szia!

Megnyugtatlak, van így más is. Ha nem is sokan, de én igen. Ugyan az a helyzet: egyetem elég sok időmet lefoglalja, de azon kívül még egyetemi munkákban is részt veszek, ami szintén sok időt elvesz. Az, hogy nincs sokmindenre időm, nem bánom, mert hasznos dolgokat csinálok, remélem, egyszer kifizetődik majd. Viszont egy barátnő bizony hiányzik. Sokszor jó lenne valakivel bizalmasan megbeszélni a gondjaim.

Bulizni annyira nem szoktam, inkább ilyen bográcsozások, összejövetelek, mozik a jellemzőek.

Tehát kitartás, vannak így mások is :)

23/F

(én sem vagyok ronda és dagadt sem :)

2012. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!