Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés
Tegnap filmet néztünk a barátommal, de én sajnos elaludtam, mert elég fáradt is voltam, plusz nem is tetszett annyira a film...erre ő teljesen kiakadt, totál összevesztünk rajta, hogy hogy lehetek ilyen, miért nem szóltam, hogy álmos vagyok, akkor abbahagytuk volna, és amikor mondtam neki, h nekem nem is tetszett, akkor meg kiakadt, hogy miért mondok ilyet, nem adok az ő véleményére, ennyire vagyok fontos neki stb stb, tudnom kellett volna, h neki ez a fim mennyire tetszik és néznem kellett volna... Azt hittem kb szakít velem úgy kiakadt...én sztem ez semmiség, vagy nem?
2012. ápr. 2. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ő akart filmet nézni veled akkor hisztikirály. Ha te akartál filmezni, és bealudtál rajta, akkor jogos. A Helyzet ismeretében döntsd el te.
2012. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jajj, hányszor volt már, hogy közös filmezésnél bealudtam, úgy, hogy utána még mást is terveztünk. Barátom betakargatott, és hagyott nyugodtan aludni...

Aki ilyesmin kiakad, az gyerekes, hisztis, és rendkívül egoista, illetve önző. Komolyan, ilyen pitiáner dolgokon veszekedtek? Mi lesz majd az igazi gondoknál?

2012. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen, én is túlzásnak vélem ezt, nagyon sokszor kiakad számomra apróságokon...de ma mikor találkoztunk úgy csinált mintha semmi sem történt volna, kedves meg minden, szóval sztem csak ingerlékeny volt tgenap, amúgy mindketten nézni akartuk a filmet, ő javasolta, h melyik legyen
2012. ápr. 2. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!