Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít a távolság, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít a távolság, ha a bizalom meg van egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a bizalom számít. az én esetemben 150 km van
2012. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én hastáncolok, és modellkedek, és igy se féltékeny.. :) csak néha 1 kicsit, de az belefér.. a bizalom részéről megvan, én vok az aggódósabb :( 100 km van köztünk, de minden hétvégén otthon vok, meg van h ő jön el :)
2012. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A bizalom a legfontosabb. Az én párom külföldön van és ritkán látom, de bíyunk egymásban és szeretjük egymást. Így működik
2012. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen gyakran tudtok talalkozni!???

Mert a bizalom nem mindegy, amikor elkezd hianyozni a masik, azt az urt semmi nem potolya...

2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) De az a baj, hogy neki nem jó :/
2012. ápr. 2. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érett egy távkapcsolatra. Ennyi. Ne is erőltesd
2012. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én miskolcon lakom ő meg Budapesten:S De írta hogy lenne velem ha közelebb lennénk..Jajjjj segítseteek nekem kell ő, magamat látom benne!!
2012. ápr. 2. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én semmiképpen nem ajánlom ezt, óriásit fogsz csalódni. Ha nincs esély arra a közeljövőben, hogy közelebb lakjatok egymáshoz, hanyagoljátok. Kb ugyanez a távolság volt nekem is, 4 évig hitegettek, aztán kiderült, hogy fél éve már más csaj van. Tudom, ez csak példa, nincs rá garancia, hogy veled is ez történik, de nálunk a bizalom hiánya miatt történt ez. Az elején volt, aztán lassan elfogyott ..
2012. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
milyen gyakran talalkoztok?
2012. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy jó lekoptatós szöveg volt
2012. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!