Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza lehet, én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

voltunk egy buli/rendezvényen pár hónapja ahol feltünt nekem, h bnőm feltűnően néz egy srácot

mostanában felhoztam neki a témát mert azóta több bulin is tapasztaltam, és azt mondta a bnője bízta meg, h nézze a gyereket mert az féltékeny rá.

én féltékeny lettem kissé meg gyenge kifogásnak találtam, én reagálom túl ezt az egészet?


2012. ápr. 3. 09:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
mivan?
2012. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hogy milyen kifogás ez hogy bnőm azért bámul valakit mert a legjobb bnője megkérte

mert a bnőjének tetszik az a másik srác

de már túl feltűnően csinálta, stírölte és nem is egy alkalommal hanem ha közös buli volt mindig nézte a srácot bnőm...

2012. ápr. 3. 09:41
 3/12 anonim válasza:
Vicces kifogás :D de nincs benne semmi baj, ha tetszik neki a srác hagy csinálja!
2012. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jó de nekem szarul esik hogy bízzak meg így barátnőmben?

hogy deríthetem ki hogy valóban tetszik e neki?

2012. ápr. 3. 09:48
 5/12 anonim válasza:

Hogy nem mondja meg neked hogy tetszik a srác nem azt jelenti hogy nem bízik benned.

Csak fél hogy azzal szekálnátok, vagy biztatnátok hogy menjen oda hozzá, így úgy próbálnátok összehozni vele.

Szerintem ez a baj.

Az hogy tetszik neki az tuti mert egy lány nem néz egy olyan fiút aki nem is jön be neki.

2012. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ezt az egészet eltitkolták előlem pedig azt hittem bnőmnek fontosabb vagyok mint akármelyik barátnője

múltkor előttünk ment ez a srác az utcán és láttam a szemem sarkából hogy a barátnőm a fenekét stíröli...

2012. ápr. 3. 10:02
 7/12 anonim válasza:

:D

Hát akkor lehet jobban meg kéne válogatnod hogy kit raksz a baráti "állományodba"

Hány éves vagy amúgy?

2012. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

26F

bnőm 22

2012. ápr. 3. 10:07
 9/12 anonim válasza:
Hát akkor már nem kéne ilyen gyerekesen viselkedni :S
2012. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bejön neki a pasi. Nem is kicsit.

Még azt is megkockáztatom, hogy már volt is köztük valami.

2012. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!