Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet vkit elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet vkit elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szakitas utan( mit lehet tenni)?
2012. ápr. 3. 18:17
 1/6 lila nyuszi ***** válasza:
Piával, vigasz szexel, sok alvással, bulizással, sportolás, valami gagyi gépes játék, bármi... Csak foglald le magad.
2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell,hanem semlegessé tenni érzéseidet. Sok jó pillanat barátokkal, hobbi.
2012. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
shift+del enter
2012. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja ja jaaaa barátok, bármilyen hobbi, sport, stb...

nkm a barátok segítettek sokat, meg a sport

a lehető legrosszabb dolog, ha otthon üllsz, és siránkozol...ki kell mozdulni bármilyen nehéz is..:/

2012. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én ki voltam bukva elkezdtem ismerkedni, nem akartam bepasizni, csak igyekeztem nem bezárkózni. Aztán táncolni kezdtem, meg még felfedeztem más hobbikat is, szórakoztam, jól éreztem magam.

Szóval igen, a lényeg, hogy kimozdulj otthonról, legyen életed, és akkor máris elkezdenek fakulni az érzések a sok cikázó gondolatnak és eseménynek köszönhetően.

A végső csapás majd egy új kapcsolat lesz, amikor készen állsz rá.

2012. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem viszont igenis jót tett pár hétnyi bezárkózás, mert át tudtam gondolni, mi vezetett a szakításhoz, meg tudtam érteni az exem álláspontját, végül megértettem, miért nem volt jövője a kapcsolatunknak. Én is bulizással próbáltam elterelni a gondolataimat, de nem ment. Nekem szükségem volt erre a magányos agyalásra, mert csak így tudtam pontot tenni a végére, különben szerintem becsavarodtam volna. Ha nem sikerül megérteni, miért kellett, hogy véget érjen a kapcsolat (ha fontos volt) akkor sose fogsz rajta igazán túllépni. Egyébként tenni semmit nem lehet, ha igazán szeretted és vele akartad leélni az életedet, ő jelentette számodra a jövőt is, akkor hosszú és fájdalmas lesz a "felejtés". Arra pedig nem használ semmiféle bebaszás, partizás, se potyadugás. Én is kipróbáltam, ezeket, de másnap még durvább ürességérzetem volt. Közhely, de csak az idő segít és az, ha egyáltalán nem tartod vele a kapcsolatot, nem leskelődsz utána, nem érdeklődsz felőle közös barátoknál.. stb.


26 N

2012. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!