Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok 14-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok 14-16 éves koromig nagyon szerelmes voltam, azt hittem örökké együtt leszünk a barátommal. Annyira szeretett, hogy nem tudtam elképzelni, hogy valaha talál mást akit annyira szerethet mint engem. Mégis talált?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon összevesztünk, a szülei kaptak az alkalmon és külföldre küldték egy évre. Idő közben elköltöztem a városból én is, minden remény szertefoszlott hogy újra összejöjjünk. A fiúval nem tartjuk a kapcsolatot,3 éve egyszer láttam, amikor hazamentem. Autóval elment mellettem, alig fogtam fel, hogy látom lehúzta az ablakot és köszönt. Elállt a szavam, dobogott a szívem, meg sem tudtam szólalni, csak a kezemmel intettem és szótlanul mentem tovább. Ő 2 éve kapcsolatban van, szerintem a lány hasonlít rám külsőleg, de ahogy hallottam nem nagyon okos. Amit a lányból látok képekről az sem az értelmet sugározza (apple telefonnal tükörben fénykép, „Melyik ruhám vegyem fel, anyukám szerint azt ami a legtöbb lájkot kapja”, maraton shopping, a feneke meg az alkatához képest aránytalanul nagy). Betegesnek hangzik de láttam egy kiírását h nyelvvizsgázott, a TELC-en meglehet nézni az eredményeket, így hát beírtam a nevét és megnéztem. Persze megbukott, de ami érdekes volt, hogy 150/39-et ért el írásbelin 26%. Na de kérlek az ilyen ember hogy megy el vizsgázni? Idén visszaköltözöm, most érettségizem és a volt barátommal egy egyetemre fogok járni. Nagyon félek, nem azért mert akarok tőle valamit, nem áltatom magam tudom, hogy miattam nem hagyja el a lányt. Azt hittem neki az ész is számít, amíg nem találkoztunk csináltam két felsőfokú nyelvvizsgát angolból meg németből, nem villogni csak, hogy megmutassam nem vagyok senki, mert jelenleg annak érzem magam. Szerintetek hogy kellene viselkednem, ha újra összefutnék vele?
2012. ápr. 3. 23:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem normális, de nem tudom elengedni:( Ez nem szerelem amit érzek,szerintem megrögzött vagyok. Lassan 4 éve történt mindez, de a cselekedeteimre mind a mai napig kihatással van ez az élmény. Sanyargatom magam a gondolataimmal. Tudom, hogy el kéne engednem, annyiszor próbáltam, de valami baj lehet velem mert nem megy.Ha valamit elérek, vagy büszke vagyok, mindig az jut eszembe bárcsak látná.
2012. ápr. 4. 12:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rögeszmés... Nem tudom, talán pszichológus segíthetne.
2012. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mit vartal, a kover no a meno most!!!!hiaba vagy magas, karcsu, csinos, a dagadt a tuti sajnos:(
2012. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Idő közben 20 éves lettem felvettek a Corvinusra angol német felsőfokúm van és de még oroszul is beszélek.Most jöttem haza Oroszországból ugyanis 6 hetet voltam kinn, üzenem annak a f-a-szfejnek aki itt lehúzott egy korábbi kommentben, hogy nem csoda, hogy beképzelt vagyok, hogy nem csak szép és okos vagyok, de válogatott sportoló is voltam, úgyhogy vegye fel a barna gatyáját és fosson be tőlem, mert k-u-r-v-á-r-a tisztában vagyok magammal! ÉS IGEN BÜSZKE VAGYOK MAGAMRA bmeg!
2012. aug. 19. 21:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon dicséretes, amit fel tudsz mutatni, de látszik, hogy ezt még mindig a volt barátodnak csinálod. Biztos tud róla, hogy miket értél el, de hidd el, hogy leszarja, méghozzá marha magasról. Egyébként ne agyalj azon, hogy az exed miért olyannal van, aki nálad csúnyább, butább..stb. Ez mindig ilyen. Én is magas vagyok, csinos, feltűnő jelenség, ehhez képest a mostani csaja egy alacsony, droid alkatú, kimondottan csúnya arcú, jelentéktelen csaj. De nem érdekel, elfogadtam, hogyha ez kell neki, akkor legyen vele boldog b.sszameg, ha rajtuk pörgök, nekem attól nem lesz jobb. Jobban járnál, ha elfogadnád végre, hogy az exed szemszögéből rég eljárt az idő a kapcsolatotok felett, valaha szeretett, aztán már nem. Akármennyire elkeserítő, sokszor osztja ezt a lapot az élet, hogy a szerelem elmúlik. Mivel fiatal a volt pasid, nem várhatod tőle, hogy olyannal legyen együtt, aki iránt kihűltek érzései. Most van neki ez a csaj, akibe szerelmes, biztos talált benne valami pluszt, ami nagyon megfogta, Lehet, hogy csúnya és buta, de tudjuk, hogy a szerelem nem ezen múlik. Azt tanácsolom, hogy a nyelvvizsgákat ne azért gyűjtögesd, hogy az exednek bizonyíts. Ha lezárod ezt a kapcsolatot, biztosan rád talál az új szerelem. De ebből az arroganciából vegyél vissza, mert nagyon taszító.
2012. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Szia, kicsit későn találtam már rá erre a kérdésre, nyilván, már nem egészen aktuális. Évek óta nem láttad a fiút, hirtelen szakadtatok el egymástól, és nagyon szerelmes voltál belé, ezek után érthető, hogyha újra felbukkan, kicsit össze leszel zavarodva. Nem sok fiú rajong az intelligenciáért, ez beléjük van programozva, szeretik azt érezni, hogy ők az okosabbak (persze nem). A "ne azért csinálj nyelvvizsgákat, hogy villoghass a srácnak"-tanács úgy ahogy van, hülyeség. Kit érdekel, hogy milyen motivációból, a nyelvvizsga hasznos, minél több van, annál jobb. Nem mellesleg szerintem nem a fiú miatt tetted le ezeket a vizsgákat. Az 'arrogáns stílust' pedig nyilvánvalóan hirtelen dühödben írtad, vagy nem is tudom, én nem foglak kiosztani miatta, szerintem jó, ha valaki tisztában van önmagával, még jobb, ha meg is becsüli a képességeit, és bármennyire elutasítjuk a villogás gondolatát, a legtöbben azért szeretünk dicsekedni az eredményeinkkel. A villogás undorító mivoltja úgyis abban rejlik, hogy az emberek ezt nem igazán szeretik hallgatni... Én a részemről így látatlanban is gratulálok, én is a közeljövőben tervezek nekiugrani a német-középfokúnak, és teperek az angolért is.
2012. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!