Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet beleszerettem a haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleszerettem a haver csajomba?

Figyelt kérdés

Nagyon jól érzem magam vele, sokat beszélgetünk, sokat nevetünk.

De...nem tudom, hogy ez csak egyszerű szimpátia, fellángolás, vagy tényleg kezdek odalenni érte...és már kezdek feszült lenni emiatt :S



2012. ápr. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasija, nyugodtan udvaroljál neki.
2012. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezért mondják sokan h férfi és nő között nincs igazi barátság.. ha úgy érzed h tényleg bejön próbálkozz nála

és ne légy emiatt feszült

2012. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legtobb noi baratomat lefektette. nagy reszuk szerelmes lett belem es en idovel szakitottam mert nem tudtam a szenvedelyes szerelmuket viszonozni. mint kesobb rajottem csak kivancsi voltam a testukre es arra hogy milyen lenne veluk szeretkezni. a szex iranti kivancsisagom miatt elvesztettem a legtobb noi baratomat. megerte? csak reszben... de sokszor ugy erzem hogy egy cseppet sem erte meg... :(
2012. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezaz...nagyon kell tudnia az embernek ilyen helyzetben, hogy mit csinál...
2012. ápr. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!