Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennie egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie egy lánynak, hogy észrevegye az a fiú, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
Eddig szerintem ez mind baráti....nem tudja szerintem h én többet szeretnék...meg nemis sejti h szeretem.
2012. ápr. 4. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vesz észre magától, fölösleges bármit is tenned. Ha rájön, hogy te többet szeretnél, csak rosszabb lesz, talán odalesz a barátságotok is. Szóval: semmit.

De ha mindenképp meg akarod próbálni, mondd meg neki nyíltan.

2012. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-essel értek egyet!

Amúgy gondolom egyikőtök sem tapasztalt, és gondolom fiatalkák vagytok ha ilyen "jeleket" nem vesztek észre egymásról!

2012. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ő abszolut nem csajozós...sőt...m1.a lényeg 17 vagyok és őis.
2012. ápr. 4. 16:32
 4/5 anonim válasza:

En azt mondom neki h valahogy hozd a tudomasara.

En mar 9. vegetol,10. osztaly elejetol nagyon szerelmes voltam az 1ik osztalytarsamba. Tudtam h nem jovok be neki mert tulsujos voltam.Azota lefogytam es joba lettem vele.Kb olyan alkatu is voltam mint amien lanyokat o szeret es nagyon tudomasara akartam hozni a dolgot h szerelmes vagyok bele. 1ik buliba piazgattunk 1 kicsit,de 1ikonk se rugott be csak kicsit batrabbak lettunk.en celozgattam a dolgokra es rakerdeztem h tetszik e neki valaki.Bevalotta h az 1ik legjobb baratnombe szerelmes.Akkor este le is smarolt miutan ivott meg,amivel csak azt erte el h elkezdtem remenykedni,de suliba elkezdett kerulni nem szolt hozzam es eszrevettem h tenyleg mennyire kozeledik a masik csajhoz.


Nagyon fajt amikor latom h kozeledik hozza sokat sirtam is mar miatta de legalabb igy lassan le tudom zarni magamba az ugyet.ha nem beszeltem volna vele ezekrol a dolgokrol meg lehet mindig remenykednek h talan o is szeret.Most megg megismertem 1 sracot akivel jol kijovook es tetszik is ugyhogy remelem h vegleg kitudok szeretni belole


ugyh azt javaslom h mond el neki mert legalabb nem fogsz ketsegek kozt elni


jo hosszu valaszt irtam de remelem segit es remelem h teged viszont fog kedvelni a fiu:)

2012. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányok előbb érnek, mint a fiúk. Lehet, hogy még nincs is igénye/nem érett ilyen dolgokra. Szerintem vagy próbálkozz egy 20-on felüli sráccal vagy állj elé és mond el neki nyíltan az érzéseidet. Ha nemmel válaszol, akkor legalább nem kell álltatnod magad és nem húzod az időt, hogy egy másik ari srácot találj. :)

Mondhatod neki, hogy több srác is tetszik, de legjobban talán ő jön be. Nem vagy biztos persze ebben, de szeretnéd, ha ő is elmondaná bejösz-e neki.

A feltételes mód miatt, hogy más srác is a képben lehet nálad, rádmozdulhat, ha tényleg tetszel neki.

2012. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!