Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy 1 év alatt rengeteget változtam:kövér voltam,pattanásos,szar volt a hajam is.Az önbizalmam 0 volt,most teljesen megváltozam,épp az ellenkezője lettem magamnak.De mégis sok lány próbálkozik nálam és mégis visszautasítom őket,pedig más ölti tudna értük.Ápoltak,jól öltöznek,kedvesek,okosak,szőkék és mégse kellenek.Viszont bennem megmaradt a régi énem,szóval egy lánynál se merek bepróbálkozni mert félek hogy elutasít.1 lánynál próbálkoztam eddig és azzal össze is jöttem,de az már 4 hónapja volt
2012. ápr. 5. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ratyi vagy!
2012. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi van?:))
2012. ápr. 5. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!
2012. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy homár lettél,van ilyen.
2012. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A változást meg kell szokni. Akkor is, ha pozitív irányban történt. Ha már jól nézel ki, akkor lassan legyél bátrabb is. Ahogy jönnek a sikerek, úgy jön az önbizalom is. :)
2012. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pozitív változást is el kell tudni fogadni. Ez, ha sokat fogytál, nem egyszerű feladat, mivel az agyad (az énképed) nem tudja követni a tested változását. Adj magadnak egy kis időt!
2012. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!