Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a másik férfit?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt és 1 éve együtt is élünk. Munkatársak vagyunk. Az életünk olyan mint egy mókuskerék... Neveljük az ő két gyermekét és minden napunk ugyan olyan.

Az a problémám, hogy van egy új kollégánk szerencsére ritkán futok össze vele, mert én fenn vagyok az irodában.

Szóval a baj ott kezdődött, hogy feltűnt, hogy ez a férfi milyen jóképű és nagyon szégyenlem magam, mert meg is kívántam őt. Sokat gondolok rá és gyakran álmodok vele. Látom rajta, hogy én is tetszek neki. Ha véletlenül összefutunk akkor mindig bókol. Tegnap egy másik munkatársam szólt rá, hogy vegyen vissza, mert ha a párom megtudja tuti, hogy eligazítja.

Pedig szeretem a páromat! Mindig is hűséges típus voltam.

Segítsetek... Hogyan verjem ki a fejemből azt a másik férfit... Nem vagyok sem r*banc sem kis csitri. 25 éves nő vagyok és még soha nem történt velem ilyen. Ja... És a pláne, az hogy beszélek álmomba... :S Szóval gyorsan ki kell vernem a fejemből. Ötlet?



2012. ápr. 6. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez bárkivel előfordul, hogy egy idő után megszokottá válik a kapcsolata, már nincs az az újdonság és a másik iránti kíváncsiság, mint a legelején. Szervezzetek a pároddal közös programokat, menjetek el kettesben valahova, esetleg a szexuális életeteket is feldobhatod valami újdonsággal. Ha újra előjön a kis szikra, hidd el, nem fog kelleni a másik! ;)
2012. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a párom nem vevő az újdonságokra... :(

Én próbálkoztam... Szerepjátékok... szexi fehérneműket is vásároltam... De semmi xtrát nem váltott ki belőle... Ez az én kedvemet is elvette... Volt hg vásároltam szexshopba drágán szexi cuccot, harisnyatartó combfix... és a reakciója annyira lelombozott hg végül aznap nem is szeretkeztünk... :(

Mi neveljük az ő két gyermekét is, szóval még csak az sincs, hogy majd szeretkezünk a konyhába tök spontán vagy valami, mert nem lehet a gyerekek miatt...

közös program kettesbe szinte lehetetlen... csak 4esbe...

Meg lehet, hogy a laptopját kéne elzárnom pár napra, hogy engem is észre vegyen ne csak a netet.

Lehet, hogy az a baj, hogy annak a férfinak a dicsérgetése imponál nekem mert a páromtól nem kapom meg?

2012. ápr. 6. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
25 éves vagy és van két "gyereked". Ez már önmagában olyan dolog ami általában ahhoz vezet hogy a kapcsolat nem lesz hosszútávú. Főleg nálatok kiegészül azzal hogy nincs szex, és mással is fantáziálsz. Nem vagy boldog. Ez nem is nagyon lesz jobb, szóval ha fáj is belegondolni, de előbb utóbb szakítani fogtok...
2012. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szex igazából van, csak részemről kevés. Amúgy 2 éve vagyunk együtt és 1 éve élünk együtt...

Nem tudom hogyan szakíthatnám ki magunkat a mókuskerékből...

Nem is értem magamat mert az a másik férfi 20 évvel idősebb nálam... De tegnap mikor megérintette a vállam az olyan volt amit már régen éreztem. Tudjátok, mikor mintha "pillangók repkednének a hasadba"... :)

2012. ápr. 6. 10:51
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja... Meg a szexre visszatérve... A legrosszabb, hogy nem akkor amikor szeretném és nem úgy ahogy szeretném...

Mert amúgy eléggé forró vérű vagyok, de az hogy mindig este egy gyors szex nehg meghallják stb ez így egy év után már nem az igazi... Főleg hogy régebben 1-1,5 órán át szeretkeztünk...

2012. ápr. 6. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem állsz a sarkadra nem fog semmi változni. A párod szerintem csúnyán kihasznál Téged és ami a legrosszabb hogy ezt szerintem észre sem veszi... Mond el neki mire vágysz! Muszáj megbeszélnetek mert így nincs sok jövője a kapcsolatotoknak. 36F
2012. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja még valami... És te nem is akarsz gyereket? Elég az övé? Ekkora áldozatot hozol? És Ő MIT TESZ ÉRTED? Ő mit áldoz fel?
2012. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretnék kisbabát. Beleegyeztem abba, hogy csak egy közös gyermeket vállalunk... :(

Jelenleg anyagilag nem állunk úgy hogy be tudjuk vállalni, majd talán négy év múlva amikor lejárnak az ő hitelei...

2012. ápr. 11. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!