Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félhet a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félhet a barátnőm attól, hogy megfognám/meglátnám a melleit?

Figyelt kérdés
Mindig avval jön, hogy bármit csinálhatnék vele, de a melleire nagyon ,,allergiás". Eléggé kicsik a mellei, szóval talán ,,csak" azért. De felmerült bennem az is, hogy talán furán néznek ki, vagy hasonló. Szerintetek?
2012. ápr. 6. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha megadod a nevét akkor megkérem, hogy küldjön róla képet.
2012. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert cikinek tartja, hogy kicsi,szóval rajtad áll a dolog, hogy megértesd vele, hogy neki vannak a világon a legjobb mellei, és te pont az ilyen ciciket szereted:D
2012. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

tuti, hogy nincs megelégedve a mellei méretével/formájával. attól, hogy kicsi, még lóghat is esetleg :)

múltkor láttam egy műsorban egy "csőmellű" nőt..nem volt valami bizalomgerjesztő, de nem tehetett róla

2012. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csúnyának látja magát :/
2012. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónak van igaza.

Elégedetlen önmagával és attól tart, hogy te is elégedetlen leszel.

Én is nő vagyok. És én is így vagyok vele. Szeretkezéskor persze levetkőzök, de ha öltözök akkor csak a páromnak háttal, hogy ne lásson... Mindig takargatom magam.

Életem során egyetlen olyan férfi volt aki elhitette velem azt hogy én vagyok számára a legszebb a világon.

Dicsérgesd, bókolj neki, és ne erőszakoskodj, ha akarja majd úgyis megmutatja. Türelem. 25/N

2012. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy rossz kritikákat kapott előtted a melleiről, netalántán van rajta valami, nagy az udvara, vagy csak szimplán nem tetszik neki és önbizalom hiányos. Neked kell győzködni, dícsérni a melleit. Sokáig én sem engedtem, hogy megnézze, csak mert a bimbóm mellett ott egy anyajegy. Kialakult a maximális bizalom, azóta én is szeretem a melleimet és így fogadom el :)
2012. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3.

Most hogy mondod, talán tényleg ilyen mellei lehetnek. De akkor isten bizony, hogy otthagyom!

2012. ápr. 6. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont ezért fél megmutatni magát...

Mert tele van a világ ilyen parasztokkal mint amilyen te is vagy...

2012. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondja ezt egy hozzám hasonló ,,paraszt"?!
2012. ápr. 6. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Annak a "parasztnak" igaza van. Komolyan, képes lennél azért ott hagyni a barátnődet, mert nem tetszenek a mellei? Ott is dúlhat a szerelem.
2012. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!