Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatnak tényleg vége lehet ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 26, két és fél éve jöttünk össze, tehát nem egy futó kalandról van szó. Minden tökéletesnek tűnt egészen tegnapig, amikor hirtelen bejelentette, hogy szakítsunk. Az indok: már nem szeret úgy, mint régen. Semmi jele nem volt ennek korábban, ugyanúgy viselkedett velem mindig, fogta a kezem, hülyéskedtünk egymással, csók, beszélgetés, szex stb. ugyanolyan volt. Kb. egy hónappal ezelőtt már az eljegyzést is szóba hozta, szóval tényleg nem értem. A tegnapi randink előtt 3 nappal találkoztunk utoljára, akkor se és azután se történt semmi, ami miatt esetleg megharagudhatott. Kezdem azt hinni, hogy én vagyok a hibás, mert nem vettem észre a jeleit annak, hogy valami gondja van velem, de hát tényleg nem adott semmilyen jelet, és azelőtt mindig mindent megbeszéltünk egymással. Létezik ilyen, hogy csak úgy hirtelen kiszeretett belőlem?
2012. ápr. 6. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudhatjuk.. és igen, vége lehet..
2012. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy másik nő van a dologban.
2012. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már érlelődött benne a dolog rendesen, csak ő megjátszotta magát,te pedig nem láttál a rózsaszín ködtől semmit. Szomorú, de sajnos történt már hasonló a környezetemben.
2012. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem meg pontosan ez történt, az akkori barátnőm (majd' 3 év után) egyszercsak szakított. És igen, már régóta gondolkozott rajta, csak ő azt akarta, hogy én mondjam ki.
2012. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem addig tutira meg akart tartani, amíg nem talál egy másikat magának. és ezt nem mutathatta, hogy nem szeret, vagy hogy elhidegült, mert akkor addig nem maradsz vele. általában az ilyen hirtelen szakításoknak egy 3. az okozója, csak nincs annyi benne, hogy elmondja...
2012. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett igazán soha, akkor esélytelen az újrakezdés. Ha valamennyire is szeretett téged, akkor újra össze fogtok jönni. Két és fél év nem tűnik el csak úgy a semmibe. Nem felejti el, csak most a rossz dolgok jutnak eszébe a kapcsolatból. Annyit kell tenned, hogy nem beszélsz vele, nem találkozol, próbálod elkerülni amennyire csak lehet. Tudom hogy nehéz, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Próbálj másra koncentrálni és várni, hogy újra felkeres valami okból. :)
2012. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

igen vége lehet.

velem az történt nem rég h egy másféléves kapcsolat után a pasim elment katonának.ugyvolt h nem megy,aztán miután sikerült "megdöntenie"(nekem ez volt az első) lelépett.pedig semmi jele nem volt hogy elhagy.én szerettem és mindent megadtam neki amit tudtam.

2012. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény! :( Nagyon, nagyon sajnálom, hogy így ért véget a kapcsolatotok. :(


Igazság szerint bennem is van egy picinyke félelem, pedig mi is már több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, és szóról szóra csak ugyanezt tudnám írni a kapcsolatunkról, mint Te; hogy minden a lehető legnagyobb rendben van közöttünk, sokat nevetünk és hülyéskedünk, csók, szex, közös programok, minden tökéletes, bármikor bármit meg tudunk beszélni egymással, és nyár végén tervezzük, hogy összeköltözünk. Együtt tervezzük az életünket, közös jövő, eljegyzés is szóba került, stb.

Mégis, néha-néha bizony eszembe jut, hogy ez annyira jó és tökéletes így, hogy egyszerűen túl szép, hogy igaz legyen, és olyankor félek tőle, hogy elveszíthetem. :( Pont így.


Szóval ha nem is érzem át teljesen, min mész most keresztül, de valahol megértem a dolgot, mert nekem is eszembe jutott már, hogy mi lesz, ha hirtelen kiszeret belőlem, vagy egyszerűen csak rájön, hogy mégse én kellek neki. Kitartást!


Én azt mondom, ha tényleg ennyire nagy volt köztetek a szerelem, még ne írd le végleg! Talán csak pillanatnyi elmezavar! Talán csak nem tudja, milyen jó volt neki, amíg ezt el nem dobta magától! Én őszintén kívánom, hogy jöjjenek rendbe a dolgok közöttetek, és remélem, rá fog döbbenni a barátod, hogy valójában mekkora szerencséje volt, amíg Te ott voltál neki! :) Ha van egy kis esze, rá fog jönni, hogy hibázott, és visszajön hozzád. Mert igazán csak akkor tanuljuk meg értékelni a valódi értékeket az életünkben, amikor azt hisszük, hogy elveszíthetjük őket.


Szerintem még nincs veszve semmi! :) Minden jót!


22/L

2012. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A napnál is világosabb, hogy másik nő van a dologban. Ha meg tudsz neki bocsátani, reménykedj, hogy csak fellángolás.
2012. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!