Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki hasonló problémával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlinaHella kérdése:

Van valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magamon sajnos, hogy csak addig érdekel egy fiú, amíg én őt nem és ha valaki érdeklődik irántam, az nekem nem kell,még akkor sem, ha amúgy szimpatikus lenne. Ez a dolog több lehetséges kapcsolatomat lehetetlenné tette. Akad valaki, akinek volt hasonló, de elmúlt? Mi lehet az oka ennek?

17/L


2012. ápr. 6. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert még nem találkoztál velem...


Na jó csak viccelek.. én Forever Alone vagyok..

2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus nő vagy, ez normális.
2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
remélem azért, hogy valahogy 'kinövöm'
2012. ápr. 6. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nemi sajátosság.
2012. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ezen a szinten vesztegelek, de szerintem csak azért, mert magam sem tudom, mit akarok igazán. annyian elbizonytalanítottak már, h mi lenne jó, meg mi a nem jó, hogy most teljes a tanácstalanság és amint komolyabbra fordulnának a dolgok és többet akarna tőlem, kihátrálok. ez van, de szerintem majd jön egy rendes srác, aki nem hagyja ezt és jól megnevel. :) addig is várom :D
2012. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tini fruska vagy, majd kinövöd.
2012. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!