Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h ne legyek kemeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne legyek kemeny no a baratommal szemben?

Figyelt kérdés
Reg egyutt vagyunk,most nagyon rossz a kapcsolatunk, a pasim nagyon zarkozott ezert megkertem h irjon e-mailt.Le is irta, es azt irta h nagyon elhidegult tolem, mert egy nagyon kemeny no lett belolem, akit semmi meg nem allit h elerje a celjait.Na ettol feltem, mert ez az elet tobbi teren jo, de tudtam azt h egy ferfi nem fogja ferfiasnak erezni magat ha a no kemenyebb..De en nem vettem eszre h azza valtam.Mit tegyek h vele ne legyek olyan tobbt?Nem szeretnem emiatt elvesziteni!!
2008. ápr. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadban tégy rendet.... lehet hogy ő tényleg ilyen törtetőnek lát... mi lehet az oka? ilyesmik.
2008. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha te nem érzed magad keménynek, akkor kérd meg, hogy írja le pontosan mikor voltál az. Így könyebb lesz változtatnod a dolgokon.
2008. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csizmár Kata válasza:

Kedves Kérdező!Nagyon sok nőnek jelent problémát, hogyan legyen nőies, miközben egy férfias világban kell működnie.Fontos lenne, hogy tudjátok beszélni mi az ami a párodat zavarja! De a legfontosabb, hogy végig gondold mi a keménység valódi oka. Ha a munkában kemény is vagy nem kell otthon is annak lenned. A férfi, ha a nő folyamatosan irányítja, gyakran elveszti az önbizalmát, hiszen a társadalom férfias értékként tartja számon az irányítás képességét, az aktivitást, a nyomulást. Egy egészséges önbizalmú férfi el tudja viselni, ha a párja határozott, de ha teljesen az egyik fél veszi át az irányítást, azt a kapcsolat mindig megsínyli.A párod nem biztos, hogy meg tudja fogalmazni pontosan mi zavarja, de néhány konkrétumot, példát biztosan tud mondani. Azt javaslom, hogy inkább azt kérdezd meg tőle, hogy hogyan lehetnél számára lágy és gyengéd, úgy, hogy az őt boldoggá tegye. Természetesen, csak akkor változtass a viselkedéseden, ha úgy gondolod, hogy neked is így jó. A problémád nagyon összetett, ezért mindenképpen érdemes átgondolnotok, átbeszélnetek, amíg van remény a kapcsolat rendbehozására.

Ha esetleg ehhez valamilyen segítséget szeretnél igénybe venni, ajánlom, hogy nézd meg a honlapomat: www.parkapcsolatok.com

Párkapcsolati kommunikációt fejlesztő csoportok vagy szükség esetén párkapcsolati illetve egyéni tanácsadás formájában találsz nálunk megfelelő segítséget.

Remélem válaszommal elősegítettem a megoldást.

Csizmár Kata pszichológus

2008. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehez dolog. Rolam is azt tartjak h egy torteto karrierista no vagyok a szakmambol eredoen. Pedig en az evek folyaman eleg sok ongyakorlatot tartottam es ma mar el tudom szepralani a munkat es a private eletet. a legnagyobb viic h a munkaban tenyleg hataorzottnak kell lennem hisz en vezetem a penzugyi es szamviteli osztalyt isoznyatos felelosseg van rajtam felulrol es alsobb szintekrol illetve cliens cegektol. De a maganeletben egy gyenge es legfokepp erzelmileg gynege serulekeny szegyenlos lany vagyok. es az esetek tobbsegeben a ferfiak ezt nem latjak csak olyanok akik igazan meg akarnak ismerni... nekem is gondjaim vannak parkapcsolatban mert eleve igy allitanak be hollott en nem ilyen vagyok csak ezt irto nehez bizonyitani... foleg olyannak aki nem is akar igazan megismerni... Sok sikert!
2008. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!