Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinézet vs. Belső megismerés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézet vs. Belső megismerés. Miért nem szeretne engem senki megismerni, csak rövidebb ideig?

Figyelt kérdés

No. már itt az elején leírnám, 13/F vagyok. szóval, nem tartom magam rondának, sem szépnek (kérésre adhatok képet, de csak ha szépen kéritek.

Tehát.

Volt már némi párkapcsolatom, mert elég érettnek érzem magam hozzá, hogy az érzéseim megosszam valakivel, és együtt küzdjük le a most még érlelődő, gyermek, később felnőtt problémákat. azonban a lányok legtöbbször kinézet miatt keresnek engem, már ha keresnek, mert hogy így meg úgy "helyes" vagyok. ha esetleg nekem is bejön az illető, akkor össze is jönnék vele, meg minden... csak ők még zúznak a pasikkal. annak ellenére, hogy én is úgy nézek ki, mint egy kavarógép, szeretnék normális lányokkal ismerkedni, és velük kapcsolatot teremteni (de azért lehetőleg ne Lockness-i szörny legyen, ha lehet)


Már most kíméljetek meg azoktól, hogy:

-Te még fiatal vagy, tanulnod kéne.

-Nem lőtték még a pizsamát?

-Ne keress ebben a korosztályban párkapcsolatot.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. ápr. 9. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

élien is tutira ilyen kis kanos volt 13 évesen mint te:)


amúgy miért nem mész bringázni, mint az elsőnek írtam?


én 23 vagyok, de még mindig szeretek bicajozni ismerősökkel és jól el is fáradok tőle


vagy pedig a kutyát szoktam vinni futni, jó kis staffi (sosem fárad el)

vegyél te is egy ilyet és hidd el minden energiád leköti majd


23l

2012. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kívántam trollkodni, csak ha már annyira mondod, hogy írsz regényt, hát írjál, b@zmeg... meg 13 évesen legozzál, ne dugjál, mivel hiába érzed magad elég érettnek hozzá, nem vagy az. Még rendes f@szod sincs.
2012. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

88%/11. válaszoló

Biciklizni biciklizek, mint azt már említettem, kicsit downhill style-ban. Kicsit elkanyarodtunk már a kérdés témájától, egyébként kutyám is van, csak a kertesházban egyrészt nincs szüksége sétáltatásra, jó nagy udvarunk van. másrészt pedig azért ő is elszokott fáradni, a strapát bírja ugyan. játszani szoktam vele, ami majdnem ugyanaz mint a futtatás, mert itt úgymond "fogócskázunk" a kedvenc műanyag "kockájáért", és mindkettőnknek azért elég kimerítő néha. azért köszönöm a tanácsod, ment a zöld.

2012. ápr. 13. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!