Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnád megbocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnád megbocsátani a párod hűtlenségét?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akik már jártak ebben a cipőben!
2012. ápr. 11. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam, sajnos. A volt férjem fűvel-fával megcsalt, mikor kiderült, megbocsátottam neki, legalábbis azt hittem. De a kisördög nem aludt, amikor éreztem hogy nem stimmel valami, utánajártam dolgoknak, és ismét kiderültek a stiklijei. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy próbáltam adni második esélyt, de a bizalmam nem tért vissza, emiatt "nyomoztam" utána később. Elváltam. Nem bántam meg. Sőt.
2012. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Részben én is hibás vagyok. Volt egy munkahelyem, sokat idegeskedtem miatta. Hazahoztam a munkahelyi stresszt, a páromon töltöttem ki.

Mikor ráeszméltem, hogy ez így nem jó, és felmondtam, már késő volt. :(

2012. ápr. 11. 09:55
 3/24 Tibi75 válasza:
39%

kezdjétek azzal, hogy beszélj vele mi vitte rá. Ha probléma van a kapcsolatotokkal akkor próbáld meg rendezni ezt, kössetek kompromisszumokat stb. A megcsalás sokszor múlik a megcsalt felen is. Ha pusztán szexuális alapú volt a megcsalás akkor menthető a dolog, (kivéve ha nagyon eltérő az igényetek, akkor érdemesebb inkább olyan párt keresni aki hozzád így passzol)

Egy dolgot fogadjatok el tényként, az ember nem monogámnak született... de ezt lehet kezelni egy jó érzelmi alapokra épített párkapcsolatban azzal, hogy mindent szabad de csak együtt. Nálunk működik ez tökéletesen 1,5 évtizede.

2012. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Ugye tudod, hogy nem szabad hibáztatnod magad? A megcsalásról mindig a megcsaló fél tehet, hiszen lehet bármilyen pokoli az otthoni élete, nem az a megoldás, hogy kufircolok mással, hanem vagy megpróbálom megbeszélni, megoldani a problémákat, vagy korrekten meg kell mondani, hogy vége, új utakon szeretnék járni.
2012. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Miután ugye írtam, hogy többször megcsalt a volt férjem, akkor ez nekem is indok lett volna arra, hogy félrelépjek? Nagy fenét, ilyen nincs, bármire rá lehet fogni, ha valaki akarja.
2012. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

4/5. Nincs igazad. Ebben az esetben különösen nem. Bizony te vagy a legnagyobb hibás.

Beszéljétek meg a dolgaitokat,és azután döntsetek.

2012. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vagyok a hibás, és a volt férjem egy szent, mert az előző feleségét is állandóan megcsalta, mint utóbb kiderült.
2012. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Megcsalt többször is, amikor kiderült én próbáltam a közös gyerekünk miatt nyelni és továbblépni. Egy ideig persze tűrtem-tűrtem, de annál nagyobbat robbantam. Elvesztette a bizalmam egy életre.

Válás lett a vége és nem bánom hogy megszabadultam tőle.

2012. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szóval jobban járnék, ha elválnék?

Egyszeri alkalom volt, másnap bevallotta, mert lelkifurdalása volt.

2012. ápr. 11. 10:23
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Ez a cselekedet önmagában is megalázó.Nincs bizalom és a vele járó tisztelet.A legtöbb kapcsolatban a kommunikáció hiánya a probléma és ez akár idáig is vezethet.De mint sok minden más is,a megcsalás is csupán ugyanarra döbbenti rá az embert,hogy az kapcsolat nem működik és ez a lényeg.26n
2012. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!