Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla, hogy egy baromi sz@r helyzet. Én abban élek, egyre jobban felőröl az egész. Túl kell lépni rajta, nem szabad sok időt ilyenre pazarolni.
2009. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

ez így nem elég konkrét sztem.


De hogy mit gondolok róla?


-Van ilyen,nem is olyan ritkán

-Nagyon fájdalmas

-Inkább a lányoknál (de ez csak az én véleményem)

-Sokszor van a szülők miatt

-Távolság miatt



Ilyneek.

2009. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig nagyon szép, ha fiatal vagy, hiszel a mesékben és reménykedsz! Talán ez az igazi szerelem? De aztán ez kezd kevés lenni, viszont nem viszonozzák, ha akit szeretsz mással van, vagy mást szeret, vagy utál téged, az nagyon fájdalmas. Sok ilyen reménytelen szerelem volt már az életemben, nagyjából most próbálom átvészelni az 5-diket. Ez az érzés borzalmas, mert nem lehet megszokni, minél többször éled át annál rosszabb lesz! De nem tehetünk róla, hogy kit szeretünk, így önmagunk ellenségévé válunk! Ráadásul egy reménytelen szerelmet csak egy igazi feledtetheti, de ha az igazi véget ér, újból olyan előjön a reménytelen szerelem érzete, amit régen éreztél... Ez egy ördögi kör :S
2009. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zümy ***** válasza:
100%
Az ,hogy szörnyű érzés,hiába akarod elfeledni nem megy,egyeseknek "felemészti" az életét.:(:(:(
2009. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában 'plátói' szerelmeim voltak.

Mára úgy küszöböltem ki ezt a 'problémát', hogy ne szenvedjek miattuk, ha érzem, hogy valakibe kezdek szerelmes lenni (akit nem is ismerek igazán), gyorsan keresek egy másik srácot aki tetszik. És folyamatosan ez megy. Azóta nem volt szerelmi bánatom, és nem is tört össze a szívem :)

2009. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennel rosszabbat nem tudok elkepzelni..

Volt reszem benne ,tudom milyen..

Idore van szukseg ,de tul lehet elni

2009. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos volt benne részem, és iszonyattossan rossz, kicsit a nőkről kialakult képem is megváltozott azóta eléggé negatív irányba... majd 1x vki helyrerakja :) 18/F
2009. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem most perpillanat a távolság miatt reménytelen, és ez nagyon fáj:(

13/F

2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!