Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a szex a legfontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés
A barátommal már több,mint 2 éve együtt vagyunk.Azt mondja,hogy szeret de engem rettentően frusztrál,hogy az együtt töltött idő nagyrészében szexelni akar.Azt mondja,hogy minden hetero pasi ilyen meg hogy az én "hibám",mert túl sexy vavagyok,blabla. Szerintem viszont nem normális,hogy akkor is rám mászik,ha előtte megbeszéltük,hogy aznap mondjuk csak filmet nézünk vagy beszélgetünk.
2012. ápr. 12. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön és máris nem akar baszni.
2012. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
-va
2012. ápr. 12. 21:01
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
sztem te vagy a gáz, h nincs rá igényed 21L
2012. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
valamit félreértettél. nem azt mondtaom,hogy nincs rá igényem,hanem azt,hogy másra is lenne,neki viszont úgy tűnik,hogy csak erre.
2012. ápr. 12. 21:02
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Örülnöd kéne h még meg kíván.
2012. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
másnak minden nap lenne rá igénye...
2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinek milyen az értékrendje. Én biztos nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, akivel nem lehet elmenni ide-oda, vagy nem lehet végignézni egy filmet, mert folyamatosan csak szexelne.

Azért szerintem nem csak erről szól a dolog.

De nem vagyunk egyformák.

2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez senkinek sem a hibája, de nagyon úgy tűnik, hogy eltérőek a szexuális igényeitek. Ez elég nagy baj, mert a szex ha nem is a legfontosabb a kapcsolatban, de az egyik alappillére, az biztos. Ha az ágyban nincs köztetek harmónia, akkor azon kívül sem lesz.
2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Próbálj szervezni több közös programot a lakáson kívül :)
2012. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. nem hiszem,hogy bennem van a hiba,amiért tartalmasabb kapcsolatot szeretnék. persze,fontos a szex..de ha erről szól a kapcsolat,akkor mivel különb egy olyannál,ahol csak összejárogatnak a felek szexelni?
2012. ápr. 12. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!