Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy sráccal. De egy másik mindig bekavar. Mit tegyek h rázzam le?

Figyelt kérdés
szóval aki bekavar régebben vele akartam járni.de túl bunkó volt ezért hagytam.de most h összeakar jönni egy sráccal itt ez a másik és állandóan mondja h szeret.mit mondjak neki h békén hagyjon?
2010. febr. 5. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki nem akarsz tőle semmit főképp nem kapcsolatot.
2010. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, nézz keresztül rajta, tegyél úgy mintha meg sem hallanád a hülyeségeit, egy idő után meg fogja unni!
2010. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyenek sosem unják meg... -.-

Van egy srác a sulinkban, aki hármunkat sorban megkörnyékezett. Először az egyik barátnőmet, akinek nem volt mersze leléptetni, az volt a szerencséje, h. közben összejött egy másik sráccal ;) Aztán én következtem, a srác egy ideig nyalizott, de én untam, úgyhogy lekoptattam, mert volt merszem, és nem kellett egy majom a nyakamba. :D Nemrég meg a másik bnőmet szemelte ki, szépen sorba, hallod :S De az a srác annyira gyogyi, hogy ha köszöntünk neki (muszáj volt...), azt már igennek vette, meg randinak, ezért azt is beszüntettem... Na, de a 3. csajról is lekopott, mert egy kicsit erélyesebben kellett fellépnem, ő nem mert. :P Szóval, ha azt akarod, hogy sasoljon, várd ki, amíg úgy nyáladzik oda hozzád, hogy nagy a tömeg, jó a hallgatóság, és hangosan fakadj ki, h.: "Hányszor mondjam még, hogy nem?!" Erre tuti elszelel! Beválik :D (Tipp: a mondandódat ne komolyan, hanem poénosan mondd, 1000000% a siker :D)

2010. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!