Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan olyankor ha van egy férfi a munkahelyemen ismertem meg egymásba szerettünk de egyikőnk se akarja elhagyni a családját?

Figyelt kérdés
Nap mint nap találkozunk de csak a munkahelyen meg 1-szer 2-szer azon kívül, mind a kettőnknek nagy gyereink vannak már és ezt nem akarjuk tönkre tenni.De nagyon szerelmesek vagyunk!Mindig beszélünk facebookon is!Nem tudnám elhagyni! Ilyenkor mit csináljunk mi lenne a helyes?

#Szerelmiviszony
2012. ápr. 14. 11:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Fel az emeltre jár fel hozzánk és ez sokaknak felis tűnt és ezt is beakarom szüntetni! Közös ágyba csináltuk nálam! :/ máshol nem tudtuk volna! De viszont volt olyan mer eddig 2 nap volt amikor idejött hozzám és csak abból 1 napot voltunk úgy együtt hogy történt is valami mer én azon lepődtem még meg hogy másodszora mikor idejött ugye megvolt a bajom és akkor is mondta hogy attól még ő idejöhet-e! És idejött és ennek nagyon örültem! De ha úgy vesszük akkor még nagyon az elején vagyunk... Nem tudom hogy mi lesz a későbbiekbe!
2012. ápr. 14. 12:33
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát lassan nyugodtan,közel sem biztos hogy ő komolyan gondolja a dolgot,az is lehet hogy csak szexként tekínt a dologra.Hányszor feküdtetek le?
2012. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Abba az egy napba 3-szor! De nagyon szenvedélyes volt! És mondta hogy a feleségére ráse tud ugy nézni ők se csókoloznak már! Én sem a férjemmel elég régóta!
2012. ápr. 14. 12:37
 24/28 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi idő alatt csak ennyiszer volt szex,akkor talán nem arra hajt.
2012. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Talán! Úgy veszem le,hogy tényleg szerelmes! De a mai férfiakba nehéz megbízni! Meg kifogni a normálisat!
2012. ápr. 14. 12:40
 26/28 anonim ***** válasza:
Juli a barátok köztből?
2012. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... :/ xD.
2012. ápr. 14. 21:03
 28/28 anonim ***** válasza:
ha néznél barátok köztöt értenéd :D
2012. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!