Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak velük? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak velük? Hogy kezeljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A barátomnak (26éves) nagyon sok haverlánya van akikkel poénból verekszik akár előttem is, van olyan aki közönségesen magát odaadó szavakat mond neki poénból, vannak olyanok akikkel kocsmázik és van aki bele prónál dumálni a magánéletébe. Nem tudom mit csináljak velük:( de nagyon bánt a dolog, nem értem minek tartja őket:-/

23L



2012. ápr. 14. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Probald vele megertetni h neked ez nagyon rosszul esik.ha erre nemreagal akkor nemigazan torodik az erzeseidel.
2012. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!