Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez korrekt alku?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki korábban eléggé kibabrált velem, hogy visszaszerezze az exét. Nos a sorstól visszakapta és az exe megint átb*aszta az agyát. Most ismét beszélő viszonyban vagyunk és rájött hogy mit veszített mikor eljátszotta az esélyét nálam... Én meg úgy vagyok vele hogy vonz testileg, de nekem már nem kéne. Ha találkozunk mindig összegabalyodunk (csak csók meg tapizás)... Viszont ő meg kezd belém szeretni. Találkozunk holnap. Terveztem neki, hogy elmondom, hogy kapcsolati szinten ne várjon semmit, ha így is akarja érezhetjük jól magunkat együtt de ha nem nem történik semmi köztünk.

Szerintem így korrekt. Szerintetek?


2012. ápr. 15. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne tenni?
2012. ápr. 15. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis önbecsülésed akkor minden kapcsolatot meg kell szakítani
2012. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak jól akarom magam érezni olyan nagy baj ez...? Nem csinálok semmi rosszat sem szerintem... Nekem nem sok pasival volt dolgom eddig, pedig elég sok az érdeklődő...
2012. ápr. 15. 21:33
 5/11 anonim válasza:
Pedig a fiú biztos megcsinálna! :)
2012. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Avval tisztában vagyok... :D De nálam ez nem így megy. XD
2012. ápr. 15. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jól akarod magad érezni tedd azt, minden lehetőséged megvan rá. Viszont ne kérj jóváhagyást, dicséretet érte.


A szex-kapcsolat, mert gondolom az lenne, nem a legerkölcsösebb dolog, éppen ezért csak rád és a másikra tartozik.

2012. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nekem nem sok pasival volt dolgom eddig, pedig elég sok az érdeklődő..."


Akkor válasz közülük jobbat.

2012. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem szex kapcsolat. Szűz vagyok még és nem egy ilyen keretein belül szeretném elveszíteni. Az meg hogy mi erkölcsös meg mi nem... Az hogy két ember együtt van tartósan és kölcsönösen örömöt szereznek egymásnak kapcsolat keretein kívül. semmi rosszat nem látok benne. Inkább erkölcstelen mikor minden héten mással vannak...
2012. ápr. 15. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Annak tűnik. Kihasználásért kihasználást.
2012. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!