Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 30-as férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 30-as férfi megismerkedésünk után pár héttel egy társkeresőbe regisztrál be?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot keres vagy csak több nőt szeretne kiprobálni. Én felháborodtam ezen és ki is dobtam. Jól döntöttem?
2009. jún. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán jól tetted, ne is gondolkozz rajta, nem mindegy, hogy mit keresett ha komolyat egy gerinctelen d@g ha lazábbat akkor meg egy f@reg...

Keress te is párt és ne is gondolj az aljasokra 28/F

2009. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Én is kidobtam volna. Nincs ennek semmi értelme, ha az ember komoly kapcsolatot tart fenn valakivel, akkor mi a fenének kell neki másik ember? Nyilván való, ha ilyesmit tesz akkor nem gondolja komolyan a kapcsolatot.
2009. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van hogy kidobtad,valszinű nem voltál elég,vagy elég

jó neki és jó hogy ez nem később derült ki,amikor már mélyebben éreztél volna iránta.Így is szar lehet neked,de örülj,hogy megszabadultál tőle még időben.

2009. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnyugodtam egy kicsit, mert már sokszot azt hiszem, hogy én bennem van a hiba és túl sokat várok el a pasiktól már az elején is. Marha nehéz normális kapcsolatot találni! 27/L
2009. jún. 19. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél. Felháborodni nem is kell, csak kidobni.
2009. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jól döntöttél.Az ilyen nem érdemli meg a bizalmadat és azt, hogy végül megszeresd.
2009. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
naná h jóltetted, teljesen abnormális amit csinált...lekéne ütni még :D
2009. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!