Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem akar tetszeni, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem akar tetszeni, vagy más jön be neki? nem gyanús, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal 1éve járunk, az utóbbi 1 hétben nagyon besokalltam, azt mondta szüneteljünk, de nem tartott sokáig a dolog, megkerestem... szeretem:)

És közben keresett meg minden, mikor tegnap taliztunk mesélte h elkezdett edzeni h a felső teste is jó legyen, és láttam h fodrásznál is volt. Előtte is ment fodrászhoz de ez h ennyire ad magára meglepett. Elmondta, h mig pár napig ewgymás nélkül voltunk nem találta a helyét és ezért kezdett edzeni, meg mert nekem akar tetszeni. De gyanús...

Ma kirakott egy új profilképet közösségire egy napszemcsibe van, sztem szexis. Egyből irtam a képéhez és ő is irt rá, nem bunkó meg semmi, keres-hív figyelmes.eddig sose cserélgette a profilképét. Mitörtént vele? Olyan hülyén érzem magam h irtam neki, mintha kicsit kicserélték vna. Milett vele? MIT TEGYEK?

De mivan ha más tetszik neki, és másnak akar tetszeni? Féltékeny vagyok...

olyan mintha éreztetni akarná velem, h másnak is bejöhet, de nekem igyis kevés az önbizalmam, pedi gállitolag szeret, meg tpeper tis értem.

olyan mintha titkolna vmit.


eskü ettől a képtől tiszta ideg vagyok, mesélte h régen bejött neki a1 csaj, nemvolt köztük semmi de rettegek h a csaj belájkolja a képet vagy esetleg kavar a csajjal engem meg hülyit és nemis szeret. MIT TEGYEK?


2012. ápr. 16. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
most komolyan... hány évesek vagytok? 14-16ra tippelek..
2012. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekek vagy nagyon gyerekes felnőttek vagytok. 1 év nem olyan hű, de sok idő. Én pl évekig nem szerettem a szoknyát, sosem. Pici koromba rám erőltették, de utáltam... Inkább kerestem valami nőiesebbet, csak a szoknyát ne. És lám egyszer csak azt vettem észre, hogy szoknyát hordok! Van már vagy 3! Párom ekkor már 3 éve ismert! És borotválom a puncim is?! Mi lett velem, nem vagyok én már Tini. 20 is elmúltam. Rájöttem, hogy semmi sincs velem, egyszerűen megváltozott az ízlésképem. Ennyi. Ne tulajdoníts ennek akkora jelentőséget. Minden embernek vannak ilyen időszakai mikor átváltoznak.

23/N

2012. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!