Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Párom eddig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Párom eddig az összes exét megcsalta, de állítja, engem nem fog. Többi lent.

Figyelt kérdés

Ő mesélt el nekem mindent, ha nem mondja el, nem tudnék róla, ez biztos. Igaz, a legutóbbi kapcsolatában maximum csókig és flörtig jutott megcsalás címén, de nekem már ez is sok. Főleg, mivel ez számtalanszor megtörtént. Ez egy 7 éves kapcsolat volt, amiben 5 évig hűséges volt. Azt mondja, kihűlt a kapcsolat, de mégsem tudott/akart kilépni belőle.

Most azt állítja, hogy megnyugodott, felnőtt, nem akarja még egyszer ugyanazokat a hibákat elkövetni, és velem nem tenné ezt. Ha nem stimmel valami köztünk, elém áll, és megbeszéljük. 27 éves egyébként most.

Létezik, hogy mindenkivel megcsinálta, és én leszek a kivétel? Szeretnék hinni neki, de elég szkeptikus vagyok... Férfiak véleménye is nagyon érdekel!


2012. ápr. 17. 12:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el ez addig érvényes, amíg szeret. Ha szerncsés esetben még gyerek előtt kiszeret belőled, váltok azt kész. De mi lenne, ha már 2-3 gyerek után múlik el a vonzalom? Úgy otthagy, mint macskát sz.rni. Vigyázz! Ha 17-18 évesen csalta a nőit, akkor még változik, persze, kicsit felületesebb ember. De ha 22 fölött, akkor ne várj tőle mást te sem, legfeljebb ha fanatikus vallásos lesz.
2012. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én azt látom rajta, hogy ő is elhiszi, amit mond. :) De tény, hogy még friss a kapcsolatunk. Mindenesetre engem még nem bántott meg, és nagyon remélem, hogy tud élni a bizalmammal.
2012. ápr. 17. 13:07
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért te mit mondanál neki fordított helyzetben? Közölnéd, hogy majd meg fogod csalni? Be serious. A helyedben inkább elkezdenék egy normális barátnőt keresni.
2012. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as, én vagyok a nő. Persze, nyilván nem mondhatja, hogy előbb-utóbb úgyis megcsal. De állíthatta volna magáról azt is, hogy világ életében ő volt a hűség mintaképe. Mégsem tette. Azt mondta azért, mert azt szeretné, ha ez a kapcsolata velem most valóban az őszinteségen alapuljon.

Az pedig azért egészen biztos, hogy semmit nem tudtam volna meg, mert más helyen élt, másik városban elég messze, ahol én senkit sem ismerek.

2012. ápr. 17. 13:14
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Kutyából nem lesz szalonna. Ezt már rengetegszer tapasztaltam a saját bőrömön, akartam hinni, hogy velem nem fogja ugyanazt tenni, de csak meg tette, bármennyire is szeretett vagy szeretttem. :) Tegyél magadnak egys zivességet és óvd meg magad egy nagy csalódástól.
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tuti ki fog lógni a lóláb egy idő múlva. Szerinte arra hogy ha nem jó a kapcsolat az a megoldás, hogy máshonnan szerezi be a napi betevő s*nát. Ez is egy filozófia, csak neked nyilván nem fog tetszeni.


/F

2012. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én már eldöntöttem, hogy megkapja az esélyt, megbízok benne. Ha megcsal, lapát... Csak kíváncsi voltam kívülállók véleményére is. Tartok kicsit a dologtól, na de olyasmi miatt csak nem dobom, ami még meg sem történt... :)
2012. ápr. 17. 13:27
 18/20 anonim ***** válasza:
[link] Nem értek egyet minden sorával, de azért elgondolkodtató.
2012. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ezt elmondta neked, nem téged akart biztosítani, hanem saját magával akarja elhitetni, hogy ő most már egy komoly, erkölcsös felnőtt. Szerintem valakinek vagy magától értetődik a hűség, vagy egyszerűen képtelen rá. Kivételek persze mindig vannak, lehet, hogy veled is hűséges lesz 5-10 évig, de mi lesz, ha "ellaposodik" a kapcsolatotok, mert mondjuk lesz 1-2 gyereketek, és már nem tudsz annyi időt szánni rá (szexuálisan se), mint előtte?
2012. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Nálam egyértelmű a hűség, ha valami problémám van a párommal akkor megbeszélem vele, nem pedig megcsalom. Ilyenkor kicsit a másik helyébe képzelem magam, hogy nekem is milyen sz*r lenne. Csak bemagyarázza neked a dolgokat hogy ő a nagy megtért fiú aki többet nem tesz rosszat, közbe ezt 50% hogy azért meséli be neked, hogy bebiztosítson maga mellé. Ránéznék azért a körmére. Az ilyen emberen könnyű észrevenni ha hazudik, a nők meg főként hamar észreveszik ha egy férfi hazudik, szóval figyelj oda rá mindig, de én a helyedbe keresnék egy értelmesebb pasit, ő meg maradjon nyugodtan egyedül és gondolkozzon kicsit mielőtt elhamarkodott kijelentéseket tesz.
2012. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!