Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak, mikorra növitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mikorra növitek ki a bátortalanságot?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán kinövitek. A nőkkel való kapcsolatokra értem, ismerkedésre, kezdeményezésre. Sikerült kinőni vagy még most is van olyan,hogy a nő közelében, aki tetszik nem tudsz úgy feloldódni,mert izgulsz? Kort is írjatok legyetek szívesek.

2012. ápr. 17. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Majd ha végre szép szálkás izomzatom lesz. Még úgy 1 év :)
2012. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki soha nem növi ki. egyszerűen a nőknek meg kellene érteniük, hogy egy kis mosoly, emberség, báj még nem a gyengeség jele. Szóval nem ártana emberibbnek lenniük és máris nem lennének bátortalan férfiak.
2012. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a baj, hogy ha a férfi nem kezdeményez, akkor rögtön azt a legkényelmesebb gondolni nőként, hogy "gyáva" :)


Pedig ezer más oka is lehet, de azok már esetlegesen negatív fényt vetnének a nőkre így bele sem gondolnak.


Saját példák:

- "Jelezget" őszinte beszéd helyett - direkt nem veszem a lapot.

- Tetszik, de a viselkedése, az öltözködése taszít.

- Egyértelmű, hogy csak önbizalomgyűjtögetés a célja.

- Stb.


Ilyenkor gondolhat amit akar, nem fogok lépni:)

2012. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10es válaszolóval teljesen egyetértek.
2012. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Ez bonyolult. Én például egy olyan srác vagyok akit megnéznek a lányok, még akár idősebbek is volt már hogy 1-2x szóltak is utánam stb. De én nem vagyok az a típus akinek túlteng az önbizalma, talán a rossz gyerekkor vagy rossz beidegződések de mégis megvan bennem ahogy minden férfitársamban is kisebb nagyobb mértékben ez a f*sás . De „kezdeményezek”. Kétféle képpen. Amikor csak flörtölök ,szemezgetek lányokkal, stb. Ez általában akkor van ha sz*r kedvem van vagy csak nincs meg ez a kanosság. Szóval ilyenkor semmit nem csinálok és nincs is rizikó.A második a kezdeményezés. Én SOSEM szólítok le lányokat. SOHA. Ez annyira mű. Én mindig kivárok egy alkalmat, valami akciót netán egy közös ismerőst és csak úgy közeledem. Például legutóbb buszmegbe két mopsz elkezdett dugni , és volt ott egy tök jó csaj , én meg betoltam valami perverz poént amin mindenki röhögött (a csaj is) és végülis beszélgettünk is amíg nem jött a busza :D
2012. ápr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jaaaa meg persze ne felejtsük el ,hogy ez csajtól is függ... Hiszen látom hogy ki az a tipikus 1 menetes őt nyílván nem veszem túl komolyan na meg látom ki az akinek sanszosan nem jövök be, és persze azzal is máshogy viselkedem akitől görcsbe rándul a gyomrom :D

Illetve azt nem nevezném viselkedésnek hehe :D Kivéve ha látom rajta EGYÉRTELMŰEN (nem hiszem hogy egy mosolyba vagy szemkontakt. tartásba (szemlesütés helyett) belehalnátok lányok) bejövök neki ...

2012. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem utasít el minden nő a külsőm miatt.
2012. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én még 24 éves létemre is bátortalan vagyok.

De csak olyannal aki tetszik nekem.

Olyankor nem tudok feloldódni.

2012. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tényleg úgy van ,hogy többet is mosolyoghatnának a nők, mert ez így sz*r. Ráadásul annyira gyerekesek, semmit mondóak a nők manapság, hogy felesleges erölködés a megismerésük. Tartalom nélküliek. Ma már felnőtt az a generáció, akiknek nulla gyerekkoruk volt, nulla tinikoruk van, semmi hobbi, semmi érdeklődés (az alkoholon kívül).


Ezért én csak sporteseményeken, meg oylan helyeken szólítok le nőt, ahol megfordulok (pl szeretek táncolni ,akor ott, szeretek természetben futni/fényképezni, akor ott stb).

2012. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!