Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelte a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hete teljesen megváltozott. Addig kimutatta, hogy szeret, meg hogy érdeklem, de azóta teljesen megváltozott, le se sz.r. Ezalatt a 1,5 hét alatt próbáltam már mindent, hogy kinyögje mi a baja, semmi válasz. Végül tegnap eljutott a beszélgetésünk egy olyan szintre, hogy megkérdeztem tőle, szeret-e? Visszakérdezett, hogy mi van, ha soha nem is szeretett? Na nálam itt eltörött a mécses. A beszélgetés végére kiderült, hogy nem gondolta komolyan, de nekem akkor is rosszul esett, hogy ilyenekre célozgat... Most mégis mi a fene van?! Nagyon bánt...
2012. ápr. 18. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nos ha tizenévesek vagytok akkor no problémo, és továbblépsz :) Tapasztalatszerzésnek jó volt.
2012. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De aztán azt mondta, hogy szeret, meg hogy fontos vagyok neki.. Nem értem. :D
2012. ápr. 18. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
éretlen kis pics@ és nem tudja mit akar, mit kezdjen magával..ez a baja
2012. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, csak odavan az érzésért, hogy valakivel együtt lehet. Szerintem ne pazarold rá az idődet, összevissza beszél, csak saját magadnak okozol azzal rosszat, ha vele foglalkozol, és elviseled az ilyen ellentmondásos viselkedését. Éretlen még.
2012. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szeret, sosem szeretett TÉGED. A szerelembe szerelmes maximum, örül, hogy van valaki mellette de tök mindegy, ki. Figyeld meg ha szétmentek, 2 héten belül mást fog szeretni..
2012. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod... Sok ilyen csajt ismerek sajna.. Összejön a sráccal, teljesen odáig van hogy mennyire imádja, 2 hét múlva meg szakítanak mert nem működött a kapcsolat :( :D Ne foglalkozz kislányokkal.
2012. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi már lassan 5 hónapja együtt vagyunk.. Csak ebben a 1,5 hétben lett ilyen. Ezelőtt tényleg kimutatta, hogy szeret.
2012. ápr. 18. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem azért nem az a megoldás ha egyből otthagyod. Ha eddig kimutatta hogy szeret (majdnem 5 hónapig) és csak az utóbbi 1-2 hétben volt ilyen, akkor godolom oka van. Ha még ilyen 15 évesek vagytok akkor tényleg lehet hogy csak a szerelembe szerelmes és megunta a dolgot. De az is lehet, hogy esetleg most tőleg várja hogy jobban kimutasd az érzéseid, és próbál távolságtartó lenni hogy elérje ezt..

Mindenesetre próbálj vele beszélni a dologról amennyit csak tusz.

2012. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy én nem akarom otthagyni.. 16 vagyok, ő 18. Ja igen, és mindketten lányok.
2012. ápr. 18. 16:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Rájött,hogy igazából nem leszbikus hanem hetero vagy bi és pasit akar.
2012. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!