Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod olyat tesz, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod olyat tesz, amivel nagy fájdalmat okoz neked és te mégis úgy döntesz, hogy adsz még egy esélyt, mennyi időbe telik, amíg megbocsátasz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 00:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan, szerinted ez idohoz kotott?
2012. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Gondolom ez is mindenkinél más
2012. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan dolog,amiről azt hittem,hogy megbocsátottam,aztán pont ma gondolkoztam el,hogy szerintem soha nem fogom tudni elfelejteni.Szerintem ha nagy dologról van szó,az mindig benne marad az emberben,mint egy tüske..
2012. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És így is érdemes folytatni?
2012. ápr. 19. 00:25
 5/21 anonim ***** válasza:
A megbocsátás és az eéfelejtés nem ugyan az. Eéfelejteni természetesen nem tudja az ember, de megbocsátani igen
2012. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor érdemes folytatni, de semmiképp ne használd ezt fegyverként. Hiszen megbocsátottad
2012. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én se elfelejteni nem tudom,és megbocsátani se legbelül,ezért írtam amit írtam.Folytatni lehet,de ez tényleg attól függ hogy miről van szó...
2012. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy hogyan lehet továbblépni, amikor őszintén rámosolyogni sem tudok.
2012. ápr. 19. 00:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Most még nem tudsz, de ha tényleg megbocsátasz neki és túlteszed rajta magad akkor minden rendben lesz. Am írtam privit is
2012. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudsz tenni:nem gondolsz rá.Ha ez nem megy,akkor talán nem biztos hogy együtt maradtok..
2012. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!