Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod olyat tesz, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod olyat tesz, amivel nagy fájdalmat okoz neked és te mégis úgy döntesz, hogy adsz még egy esélyt, mennyi időbe telik, amíg megbocsátasz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 00:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nagyon tud fájni, ha az ember, akivel együtt élsz, olyat tesz, ami abszolút nem fér bele a róla alkotott képedbe.
2012. ápr. 19. 00:36
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi történt? Megcsalt?
2012. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Flörtöl. Nálam majdnem ugyanazt jelenti. Állítólag nagyon szerelmes belém, akkor nem értem, miért van erre szükség.
2012. ápr. 19. 00:43
 14/21 anonim ***** válasza:

Flörtöl?? Ennyi? Hát ez nem túl sok... Nem tudom ezen miért vagy annyira kiakadva... Azt elhiszem, hogy nem esik jól neked, de ez egyáltalán nem a világ vége és egyáltalán nem megcsalás.

Vannak emberek akiknek létszükséglet a külső benyomás, hogy felfigyeljenek rá. Magabiztosságot ad neki. Önbizalmat.


Ha téged ennyire komolyan érint, ülj le vele beszélni. Tudd meg tőle, mi az amiért nem vagy elég neki. Ne rögtön a másikban keresd a hibát. Kettőn áll a vásár. Épp annyira lehetsz hibás mint ő. Tudd meg tőle, hogy miért csinálja és mit tehettek, hogy ez megváltozzon.

Önmagában a megbocsátás szart sem ér... Mert nem működik. Nem beszélitek meg a problémát nem is orvosoljátok. Te pedig már őszintén mosolyogni sem tudsz rá... Ennek így vagy szakítás lesz a vége vagy sok év szenvedés.


De amúgy ha már rá mosolyogni sem tudsz, hogy hogy vele vagy még?



21F

2012. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez egy mai sztori, illetve tegnapi. És lehet, hogy ha 21 éves lenne, akkor nem akadnék fenn rajta, de pont 10 évvel több és eddig azt hittem, hogy e téren komoly és megbízható.
2012. ápr. 19. 01:11
 16/21 anonim ***** válasza:

Attól lehet komoly és megbízható. Mint mondtam, elképzelhető hogy csak a felhajtásra van szüksége. Hogy érezze hogy jó pasi.

Már nem azért de ilyen téren a 30-as pasik semmiben sem különböznek. Sőőőt... A mai 20-as csajok többsége rájuk bukik... Szóval...

2012. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha beleszolhatok:

Azért úgy kicsit más a helyzet h nem látja be h hibázott és nem érdekli az sem h megbántotta a kedvesét

2012. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha megbánja akkor hamar. Ellenben ha nem bánja akkor mindig ott lesz a levegőben rejtett gyűlöletként.


Megcsalással persze még nem volt dolgom így ha ilyen gondod van akkor passz.

2012. ápr. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Adri1922 válasza:

Én is ugyan igy jártam nagyon-nagy fájdalmat okozott nekem

Szinte egy hónapig nem is találkoztunk de viszont hazudott is közben. Most már együtt lakunk, legbelül még mindig fáj amit tett velem.De nekem egy hónap kellett míg megbocsájtottam neki.De ha szereted akkor meg tudsz te is.

2012. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha még nem bocsátottál meg, ne legyél vele. Ne "jópofizz", hogy minden rendben, amíg nem tudsz őszintén rámosolyogni, ne tedd. A színlelés senkinek sem jó. Tessék megbeszélni. amíg szálka van benned, úgysem tudsz normálisan vele lenni, addig csak kínszenvedés. Ne haragudj a túlzott őszinteségért.

Másrészt ezt magadban is tisztázni kellene. Főleg mert egy kis flört, nem a világ vége.(persze azt jelezned kell neki, ha ez téged tényleg ennyire bánt, és ha előtted is csinálja, mert az már tényleg gáz) Igaz ezt nem fejtetted ki, mit is jelent a flört ebben az esetben. Amíg csak bókolgat a kolléganőinek/eladóknak, vagy rámosolyog valakire, szerintem az még normális, főleg ha Ő alapból ilyen típus. Van, aki "körbeudvarolja" a fél világot, megdicséri minden hölgyismerősét, de attól még a lehető leghűségesebb pasi. És hidd el, nem kortól függ, hanem személyiségtől.

2012. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!