Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év együttlét után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidos2008 kérdése:

9 év együttlét után a feleségem tegnap sírva bejelentette, hogy 1 hónapja viszonya van 1 lánnyal, és leszbikus. Elköltözött hozzá. Azt mondta nem tud már felnézni rám, de ha összeszedem magam lehet még esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta vita volt köztünk, h ő jól keres, én pedig nagyon rosszul, de nem tudtam még váltani. Mondjuk a lakás az enyém amiben éltünk. A bejelentéskor mondta, hogy szeret még tegnap, és mindig jó volt köztünk a szex. Vele kb.6-8x volt, és már volt olyan, h nem ment el.Velem 10-ből 9-szer tuti végig az évek során.Én sosem csaltam meg, mindig ő volt a legfontosabb.Gyerekünk miattam csak lombikkal lehetne, és ez ősszel derült ki.

2012. ápr. 20. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Másrészt egy nőnek egy bizonyos időszakában nagyon fontos kérdés a gyerek. Ha ő olyan típus, hogy már az első azaz az anyagi kérdés is elbizonytalanította, akkor gyakorlatilag csak plusz ráadás az, hogy még gyereketek sem lehet természetes úton, ezáltal méginkább csökkenek az érzelmei feléd és már nem tud felnézni rád, mivel nem csak hogy anyagi biztonságot nem tudsz nyújtani neki még ha effektíve nincs is szüksége rá, de a közös gyerek örömét sem tudod neki zökkenőmentesen megadni. Ebből kiindulva bizonyos szemszögből érthető a viselkedése. "


Mert leszbikusként nagyobb esélye van gyerekre?

2012. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Egyáltalán nem szántam bántásnak azt, amit írtam, csak próbáltam egy olyan szemszögből leírni a dolgokat, amiből egy nő láthatja. Ha volt vitátok a pénz miatt többször is, akkor pedig én ezt tartom lehetséges verziónak arra, hogy miért "nem tud már felnézni" rád. Valószínű az utolsó pofon az volt, hogy természetes úton nem lehet gyereketek, ami megint csak "lejjebb vitt" a szemében, hiszen női szemmel, egy erős egészséges férfinak, aki védelmezni képes, ez nem okozhat problémát.

Na jó én nem feltétlenül gondolkodok így, de vannak ilyenek. Ezek olyan beépített ösztönök, amiken nehéz átlépni.

Nem feltétlenül az ajándékokon van a hangsúly, ezt csak egy példának hoztam fel. Ha utána nézel itt is rengeteg olyan kérdés volt már, hogy hogyan lehet kezelni az anyagi különbségeket. Ha pl. a nő keres többet, avagy ő a diplomás, a párja szakmunkás, ezért ő kevesebbet keres, ilyesmik. Rengeteg válaszoló írta azt, hogy pont ezért ment tönkre a kapcsolata, ebből gondolom azt, hogy nem kizárt, hogy ez volt a legfőbb probléma a csaj pedig csak ürügyként jött.

2012. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hanariko ***** válasza:
100%
hátha nem tudnál/tudnátok megélni a fizudból de 80 E-s kerékpárt tudsz (illetve úgy tudsz hogy összekuporgatod) venni, akkor bocsi, de elég buta vagy hogy szépen fejezzem ki magam. Minek neki versenybringa? Indulni akar a tour de farnce-on vagy mi? miért nem jó egy sima mezei kerékpár, ami monjduk 20 vagy 30 ezer (bár nekem ennyiért se kéne ha a pasim nem állan fényesen) és a maradék 50et el lehet tenni bármire. Nekem ez szúrt szemet.
2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!