Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetnék a kapcsolatomért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék a kapcsolatomért?

Figyelt kérdés

Ma a fülembe ültették a bogarat, és most nagyon rosszul érzem magam emiatt.


20/L vagyok, barátom 21 éves.

14 hónapja vagyunk együtt, nem egy kirakatkapcsolat, nagyon jól működik,szeretjük egymást.

Albérletben laktam kb decemberig, aztán mondta,hogy minek fizetem,úgyis mindig együtt,nála vagyunk,költözzek oda.

Így tettem.

Úgy hozta a sors,hogy együtt is dolgozunk, közösen egy bioboltban.

Ma pedig egy ismerősünk megkérdezte, hogy mindig együtt vagyunk-e 0-24 vagy azért járunk egymás nélkül is valahova?

Nem nagyon járunk így külön, kb augusztus óta, a történet,hogy miért fűződött ez a dolog szorosabbra, bonyolult. Szorosabb lett a kapcsolatunk, de igazából probléma nincsen ezzel.

Szeretjük egymást,és tényleg nem azért,mert muszáj.

Nem azért nem járunk külön,mert nem akarnánk. A barátaink féltékenységből elpártoltak tőlünk, nem keresnek túlzottan.

Páromat ritkán,nagyon ritkán,akkor el is szokott menni, rám meg tojnak a barátnőim. Nem mondom, nagyon rossz érzés,de futottam eleget utánuk,és úgy gondolom nem barát az,aki nem tud örülni ha a barátnője boldog végre.


Egymásnak,éppen talán ezért, haverok is vagyunk. Haverok,szerelmesek,minden,mint egy mesében.


Vajon törvényszerű lenne,hogy tönkremenjen a kapcsolat így?

Szerintem nem kellene ennek így egy városi legendának lenni.

Hiszen régen is,oké,más világ volt,de régen is leéltek az emberek egy életet együtt,pl egy közösen indított vállalkozásban.


Most mozgosítottam a lányokat,kíváncsi vagyok mi lesz belőle és a barátomnak is megmondtam, hogy ne engem hibáztasson, vagy azt higgye nem engedem el.Mrt nem így van, nem keresik.

Nekünk pedig megvan a bejáratott kis életünk.


Vélemény?


2012. ápr. 20. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen értem a kérdést. Mi a kérdés? Jól működik a párkapcsolatod és ez tök jó. ELhagytak a barátok, nos igen, ez ismerős, mi is mióta együtt élünk nem hívnak minket sehova. Viszont nálunk ez már 2 éve tart, szóval már megszoktuk.

De nem értem, mi itt a kérdés?

2012. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is így élünk. Sokat beszélgetünk, őszintén, sétálunk, közös kirándulásokat szervezünk, filmeket nézünk. A munkahelyünk más, de még így is sokat vagyunk együtt. A baráti körünk közös, ezért ha ki is mozdulunk velük néha, akkor is együtt megyünk. Ezer évben egyszer talán külön. Szerintem nem törvényszerű, hogy ez gond legyen. Ha két ember összeillik, akkor ez jó, és nem rossz. Ha nem stimmelnénk, valószínúleg az agyamra menne (ahogy sokan mások előtte, ennél kevesebbtől is :))) Szerintem egy dolgunk van! Boldognak lenni. Hogy másoknak több mindenre van szükségük ahhoz, hogy ezt elérjék, az már az ő gondjuk. Nekem elég ha itt van velem. IZgalmas, érdekes, színes személyiség. Nem maholnap fogjuk "megunni" egymást! :)
2012. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy most elkezdtél. Nem szabad ennyire egymásra hagyatkozni.
2012. ápr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!