Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sose voltam még ilyen helyzetben,de a jelenlegi páromtól elkaptam egy kellemetlen nemi betegséget,

amit nem részleteznék.


Szerda délután mentem el orvoshoz,azóta nem is találkoztam a párommal,mert szégyenli magát előttem,szüleim előtt is,interneten,telefonon beszélünk.


Tegnap estig úgy éreztem jobb is így,hogy nem látom,mert az az igazság,szeretem,de,mint ember,undorodom tőle,nem akarom megcsókolni,hozzáérni,de elhagyni sem akarom.


Előbb-utóbb találkoznunk kell,de tanácstalan vagyok,mert ő is szeret,és ki akar békíteni,de,így,,hogy undorodom az érintésétől nem tudom majd,hogy viselkedjek vele,mert a szívemben csak szeretem.


Ti mit tennétek? Találkán,hogy viselkedjek?

Minden rendes választ előre is köszönök!


2012. ápr. 20. 16:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Látom,nem vagytok ezzel a betegséggel tisztában.

Nagyon fájdalmas és kellemetlen betegség,

ami negyedévente kiújulhat,napi 5 szem gyógyszert szedem rá,de legyengít valamiért a gyógyszer.


Mind1,köszönöm a válaszokat átgondolom amit írtatok.

2012. ápr. 20. 17:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Vizsgáltassa meg magát, mielőtt hozzád nyúl, és kész.
2012. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!