Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TAlálhatok valakit magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TAlálhatok valakit magamnak? Valakit aki nagyon szeret, elfogad és szeret meg szeret?

Figyelt kérdés
Régóta várok már egy igazán rendes kapcsolatra, de nem jött össze még, :C, pedig brrrrrrrrr jóó lenne már. Lehet kicsit félős vagyok, de nem vagyok szerintem csúnya, rám se hederítenek a nőszemélyek :D, pedig élvezném azt. HEDERÍTSETEK RÁM!!!NŐK!! 19 alkoholos állapot alatt álló fiú. Elhalok ha nem találok sürgősen valakit, főleg ,hogy itt az érettségi.. a nyomás pfff. Kell valami támaszpont is, meg egy szerető háttér(szülőkön kívűl). Hol találhatok ilyen nőt? Discókon kívűl,mert oda nem járok..

2012. ápr. 21. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kész vagy, haver! Ezzel az alkoholgőzös hisztivel sz@rt sem érsz el.
2012. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak mondd hol találok szerető nőt, és akkor szeretlek.
2012. ápr. 21. 00:46
 3/8 A kérdező kommentje:
deal?
2012. ápr. 21. 00:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere,aztán szívunk együtt .
2012. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ATOM
2012. ápr. 21. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj édes drága tündérvirágom, hát én tudnálak szeretni! Csinálok neked szilvásbuktát! 121/L
2012. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ahh,az jó,MERT AZT SZERETEM!
2012. ápr. 21. 01:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Márpedig ha nem kellesz a lányoknak, akkor csúnya vagy, esetleg alacsony.
2012. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!