Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki az első szerelme elvesztése után úgy érezte, belefog halni a nagy szomorúságba?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 évig voltam a barátommal.

Sajnos nagyon nagy haraggal váltunk el.

Első barátom volt. és azthiszem sosem leszek boldog nélküle. minden fiúban őt látom. Kilátástalan a jövőm.. :/ :(


2012. ápr. 22. 17:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Megragadom! Csak félek,hogy nem fog annyira szeretni..
2012. ápr. 22. 18:32
 12/34 anonim ***** válasza:
Nekem minden szerelmem elagyása ilyen. Én egy olyan faszi vagyok, akinek minimum háromnegyed év kell (nem zsámolom, nem kell aggódni ,de átlag ennyi vagy inkább egy év kell, mire azt mondom a másiknak ,hogy szeretem és úgy is érzem). Szóval az én esetem ezért nehezebb. Lehet hogy mélyebben tudok szeretni ,de a pofáraesés is nagy. Eddig háromszor voltam igazán szerelmes. 27F
2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Débéb ***** válasza:
Én is így vagyok. Ki tudja h egyáltalán újra belém tud-e szeretni. De ha egyszer sikerült,és 4évben boldogok voltunk,akkor másodszor is menni fog,főleg úgy ha tényleg teljesen odateszem magam. Csak idő még addig!
2012. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Sajnos ha valaki minnél szerelmesebb,annál nagyobbat esik pofára :S

Van rá esély hogy újra kezdjük,mindent bele fogok adni, hogy újra megszeressen,és ne akarjon elveszíteni

2012. ápr. 22. 18:48
 15/34 anonim ***** válasza:
Bizonyára bennem van a hiba, de én nem tudok ilyen szinten szenvedni senki miatt. Egyszerűen nem engedem meg, hogy bárki is ilyen mértékben belépjen az életembe, hogy minden tőle függjön, és ha esetleg vége a kapcsolatnak, azt érezzem, vége a világnak... Szerintem ez nem egészséges.
2012. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem! Ha az első pár napban érzi azt, ohgy vége a világbnak, de utána próbálja magát túltenni, az egészséges! Aki megy és zsarolja, fenyegeti a másika,t na az beteges (bár ekkor sosem beszélhetünk szeretetről).
2012. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.. Bárcsak így lenne,nem szabad hagyni,hogy valaki ennyire beleférkőzzön az ember életébe,hogy élni ne tudjon a másik nélkül, nagyon rossz.. :S Talán ha nem sikerül újrakezdeni,én is másképp fogok viszonyulni az emberekhez.
2012. ápr. 22. 18:58
 18/34 A kérdező kommentje:
vagyis már utolsó előtti
2012. ápr. 22. 18:59
 19/34 anonim ***** válasza:
Talán nálam azért nem volt egy icipici szenvedés sem, mert én minden szakítás után egyből összejöttem valakivel, hogy felejtsek és könnyebben túltegyem magam rajta. Na nem arra kell gondolni, hogy egyből bemásztam más valaki szájába-ágyába, egyszerűen csak egyből találkozgatni kezdtem másokkal, és így teljesen elvonták a figyelmemet a szenvedhetnékemről. Persze ehhez az is kell, hogy ha én egyszer azt érzem, vége, akkor egy pillanatig nem gondolkodom azon, hogy újra kéne kezdeni.
2012. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Hát,ha szakítunk én nemtudom..nemtudnék más fiúkkal egyből találkozni,ismerkedni.
2012. ápr. 22. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!