Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki az első szerelme elvesztése után úgy érezte, belefog halni a nagy szomorúságba?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 évig voltam a barátommal.

Sajnos nagyon nagy haraggal váltunk el.

Első barátom volt. és azthiszem sosem leszek boldog nélküle. minden fiúban őt látom. Kilátástalan a jövőm.. :/ :(


2012. ápr. 22. 17:50
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Hmm.. Én DIREKT soha nem írtam rá facen, vagy msnen bárhol. megvártam amíg ő ír vagy keres.

Nade ha találkoztok,tegyél egyértelmű jeleket neki.

Nézés, akár érintés. Szavakkal.

De ne ugorj a nyakába. Mert lehet hogy csak kaland lesz belőle.és nem szerelem, nem venne komolyan.

Persze nem azt mondom,hogy próbálj közömbös lenni vele. nemnem. próbáld azt elérni,hogy ő keressen téged, persze ha egyátalán nem keres,meg nem közelít, próbáld meg Te. de akkor Te is tudod.. hogy az nem sejtet jót!

2012. ápr. 23. 18:06
 32/34 anonim ***** válasza:

Én nagyon igyekszem, hogy ne írjak neki, de mikor már 3. napja nem ír, de azt mondja akar beszélni, csak nincs ideje, eléggé kivannak az idegeim ..

Débéb előbb írtam üzikéét, majd fejtsd ki ezt a találkozósdit :O Én lehet a fél karom adnám érte, ha legalább ennyi összejönne. Onnantól asszem már sínen vagyok :)

2012. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
mit fejtsek ki a találkozósdiból ?:)
2012. ápr. 23. 19:59
 34/34 anonim ***** válasza:

Az nem neked ment szori : ))

Beszéltetek már azóta am?

2012. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!