Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki az első szerelme elvesztése után úgy érezte, belefog halni a nagy szomorúságba?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 3 évig voltam a barátommal.

Sajnos nagyon nagy haraggal váltunk el.

Első barátom volt. és azthiszem sosem leszek boldog nélküle. minden fiúban őt látom. Kilátástalan a jövőm.. :/ :(


2012. ápr. 22. 17:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
ma 19:17, ez a gyenge jellemű emberekre vall. Pont evvel nem érsz el semmit.
2012. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha azt elérem, hogy nem szenvedek senki miatt, már megéri:)
2012. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Sajnálom, őszintén :/

Engem másfél hónapja hagytak el 4 év után. 1 hónapig szenvedtem, mint a kutya, most már kicsit jobban vagyok. Én felkerestem egy pszichológust, lehet megalázónak érezni, de nagyon sokat segített.

De persze nem adom fel, és neked is ezt tudom ajánlani. Bár az, hogy haraggal váltatok el, csak jó. Így van esély arra, hogy csak le kell nyugodnotok, bocsánatot kérni, és mehet újra az egész ..


Már komolyan fontolgatom, hogy csinálni kéne valami szektát, annyi lányka van itt hasonló helyzetben, biztos tanulságos lenne egymás tapasztalatait olvasni :D

2012. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Débéb ***** válasza:

A remény hal meg utoljára,lányok ;):)

Bennem még van...és hátha hátha.... újrakezdhetjük! Csakküzdeni kell,nem? :)

És ha nem megy,akkor legalább nyugodtan szívvel lehet elengedni a másikat,mert bebizonyosodik, hogy nem megy,ennyi,kész.

2012. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, engem a barátom magáról keresett fel. Talán az jó módszer,hogy nem keressük, had gonodlkozzon.

És a férfi dicsőség nem engedi úgysem,hogy csak úgy ne foglalkozz vele,ha számítasz neki biztosan keresni fog.

ha meg nem.. akkor sajnos a dolog annyi. Nem lehet erőltetni.

Én azon agyalok,hogyan érjem el hogy úgy szeressen mint régen, tudjátok mint az elején,mikor akkora a tűz,a vonzalom. Annál nincs is jobb. Nagyon szurkolok mindenkinek lányok

2012. ápr. 23. 15:19
 26/34 Débéb ***** válasza:
15,19. ! Csábítsd el! Add meg neki azt,ami hiányzott eddig! Én ezt teszem! :$:$ majd 3 hét múlva randizunk:)
2012. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Hát. megpróbálom apró dolgokkal elcsábítani.

Egy jótanács. LEgyél kihívás a fiúnak, ne add magad könnyen,abba a pasik belebolondulnak, és ragaszkodni fognak azonnal. ezt tudom..

Sok sikert, majd írj mi volt a randin!

2012. ápr. 23. 15:41
 28/34 Débéb ***** válasza:
hááát...örülni fogok ha egyáltalán újra belémszeret. Én futnék a karjaiba...egy szavába kerülne. :S
2012. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
De viszont ezt ne mutasd ki neki. legyél kicsit távolságtartó
2012. ápr. 23. 16:17
 30/34 Débéb ***** válasza:
Akkor meg nem fogja azt érezni,h nem is kell nekem igazán, meg h jól megvagyok nélküle? :S mert pl most is fenntvolt face-n de nem írtam rá,de ő sem rám :(:( jómost van ezer dolga,de akkor is :(
2012. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!