Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki kozuletek egyszerre ket ferfiba szerelmes? En igen. Nem tudok donteni. Mindketot akarom, es szeretem, de nem tudom meddig tarthato ez igy fenn?

Figyelt kérdés
egyebkent elvalatam,van ke gyerekm,nem akarok ujbol ferjhez menni,de valahogy nem erzem ezt az egeszet becsultesnek..ha A pasivala vagyok sajnalom a B-t es forditva...volt mar valaki hasonlo helyzetben?megis hogy dontsek..en tenyleg szeretem oket.meg ok is engem...
2012. ápr. 22. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"en nem akarom ,hogy barmellyik s eltunjon az eletembol.a ket ferfi kozott tiz ev van.mindkettot masert szeretem"


Jó, de ez ŐKET érin ti, és joguk van dönteni a saját életükről, és a döntésüket el kell fogadd. A veszteséget is.

Nem rángathatod őket a hazugság zsinórján. Lehet, hoyg mindkettő lelép. Ez is benne van a pakliban.

2012. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó, de a kerdesed az volt: "

Volt mar valaki kozuletek egyszerre ket ferfiba szerelmes?"

Ez nem tartamazza azt, hogy nem tudnak egymásról! Persze, hogy nem érzed becsületesnek a helyzetet, hiszen nem az!

Én allandóan többekbe vagyok szerelmes, de ezt tudja is rólam mindenki! Sose is jutott eszembe, hogy hazudjak erről.

2012. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hat persze ,hogy benne van!tudom en ezt.ezert is nem mondom el es nem is erzem magam jol tole,higyjetek el!tudom,hogy a kerdes gyerekes es onzo,de en is csak emberbol vagyok..sosem gondoltam volna ,hogy velem ilyesmi megtortenhet..de sose mond,hogy soha...
2012. ápr. 22. 22:31
 14/17 A kérdező kommentje:
22.30!tobbekbe vagy szerelmes,es sosem jutott eszedbe ,hogy hazudj nekik???hat akkor azok a ferfiak "nagyon"szerethetnek am teged..ugyanis egy ferfi ha igazan szeret egy not nem osztozik rajta..ezert hazudok.es mar mondtam ez nem tisztesseges,ha nem bantana akkor nem kerdeznek es nem kertem volna segitseget..a kritikak nem oldanak meg semmit.
2012. ápr. 22. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:

"

22.30!tobbekbe vagy szerelmes,es sosem jutott eszedbe ,hogy hazudj nekik???"


Nem, soha.

Az élet más területén sem jut eszembe.

Hovatovabb az erzelmi intimitas ott kezdodik, hoyg mindent, ami mélyen zajlik a lelkunkben, azt egymassal tudjuk legjobban megosztani. EZ az apropoja egy parkapcsolatnak. Amikor vaélakivel ez mukodik, utána, erre alapulva tud kialakulni a tetsi vonzalom is.


"hat akkor azok a ferfiak "nagyon"szerethetnek am teged..ugyanis egy ferfi ha igazan szeret egy not nem osztozik rajta.."


Az én normámban az birtoklási vágy, amit szeretetnek hiszel, és szöges ellentéte a szeretetnek.

Menekülök minden olyan embertől, aki birtoklási vággyal él, annyira ellenszenvesek, így nem tudok szerelmi kapcsolatba összeakadni ilyen fiúval.:)

2012. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mindig azt mondtam, ha két dolog egyformán fontos, és nem tudsz dönteni, akkor mindkettő felejtős..

ha bármelyiket is igazán szeretnéd, nem lennének ketten..

egyébként, ha mindenképp dönteni akarsz, dobj fel egy érmét, miközben pörög, rájössz melyik oldalnak szurkolsz jobban..

2012. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit vársz tőlünk.

A második pasast te szerezted az életedbe, tehát józan p*raszti ésszel egyszerű a válasz: ő a létszámtöbblet.

2012. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!