Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanulás és szerelem egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulás és szerelem egyszerre, nekem nem megy. :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok, és kb. egy fél évvel ezelőtt ismertem meg a barátomat. Nagyon jól érzem vele magam, minden percet vele töltenék, és tudom, hogy én is fontos vagyok neki, viszont igy a tanulást nagyon elhanyagolom, a vizsgáim nem sikerülnek, és ugy érzem, hogy ehhez nagyon is sok köze van a szerelemhez, igy nem mehet tovább. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2012. ápr. 22. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanuljatok együtt XD
2012. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Tanuljatok dugás közben
2012. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom összeegyeztetni a kettőt... Amikor van pasi, akkor háttérbe szorul a meló, tanulást, vagy legalábbis én ezt érzem. Sokkal jobban teljesítek, amikor egyedül vagyok, ami teljesen logikus, hiszen akkor több idő jut a tanulásra.


Emiatt én úgy döntöttem, első most a tanulás, úgyhogy nem is keresek komoly kapcsolatot.

2012. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még én gimiben. Ha összejöttem egy csajjal, nem tudtam normálisan odafigyelni semmire. Túlságosan foglalkoztat, hogy mit gondolhat rólam stb. és ezért túl sokat gondoltam rá.


Aztán szakítottak velem, de így magamat ismerve, csak jót tett a főiskolás tanulmányaimnak.

Igaz, hogy döglöm otthon, tanulok és gépezem, gyakorlatilag csak ezt csinálom.


Persze, a szakon baszogatnak rendesen, hogy miért nincs csajom, stb. De hogy őszinte legyek én nem is akarok, majd tanulás után alkatok valamit.


Persze a párkapcsolatra értem, azért szoktam "szórakozni" (ha érted mire gondolok). Csak a hétköznapokat töltöm dögléssel. Meg néha a hétvégémet is rááldozom a tanulásra.

Nem kell senkivel törődnöm, maximum a család dolgaival (néha az is sok). Ráérek én még baromkodni a párkapcsolat című szappanoperával.

2012. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldjuk meg ezeket, hogy a vizsgaidőszakban kevesebbet találkozunk-jóval. Az első félévben pl 2 hetente egyszer:/. Vacak volt de jól sikerültek a vizsgáim, aminek a párom is örült.
2012. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem máskor nem nagyon volt szerencsém a pasikkal, viszont a suli jól ment, most pedig forditva van. :/ És végre megtaláltam az igazit, nem szeretném elvesziteni, viszont a tanulás is nagyon fontos. Meg emigy emberek milliói élnek párkapcsolatban de mégis befejezik az egyetemet, stb... Akkor nekem miért nem megy. :(((
2012. ápr. 22. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem veszted el, hogy a vizsgák idejére visszavesztek az egymás nyakán csüngésből.
2012. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csodálom azokat akik a kettőt egyeztetni tudják...kb így csinálják sztem, legalábbis ez az észrevételem: ha hétvége van vagy bulinap(szerda), ki kell rúgni rendesen a hámból, alkoholizálni, csajozni, zülleni...szóval party hard...amivel kielégíted ezeket az igényeid, megvan a heti adagod, elmegy a kedved arra a hétre a bulizástól s aztán csak a tanulásra tudsz koncentrálni


röviden: party hard - work/study hard

2012. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam úgyanez van. Szakközépbe járok, idén érettségizek. Tanulnom kéne, tovább is akarok tanulni stb. és nem megy. De azt mondani sem akarom, hogy ne találkozzunk. Tavaly még 4,1es átlagom volt, most meg jó lesz ha lesz 3,4-3,6. :( Tisztába vagyok vele, hogy ez így nem megoldás. Na mindegy majd lesz valahogy. :)
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!