Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy pasival a hétvégén, de nagyon büdös volt a szája. Megsértődött?

Figyelt kérdés

Szombaton elhívott ismerkedni. Jól indult, mert tetszett nekem, de volt egy olyan dolog amire csak a személyes talin került sor. Mikor beszélgettünk közelről nagyon büdös volt a szája! Nem tudom mihez hasonlítani, talán a fingszaghoz vagy a szarszaghoz. Az keveredett. Mikor megcsókolt eltoltam magamtól és nem tudtam mi a baj. Mire megkérdeztem, hogy nem érzed ezt a büdöset? Erre azt válaszolta, hogy nem, de reméli nem léptünk szarba... hát mondom én nem, de mondom nem lentről jön az a büdös, hanem itt érzem... aztán arra terelte a dolgot, hogy biztos a hely büdös és menjünk el onnan ahol ültünk. A végén elköszöntünk, haza kísért, de csókot nem adtam neki, csak puszit bírtam. Utána msn-en beszéltünk és ott mondtam el neki, hogy büdös volt a szája. Utána azt mondta anyádé a büdös. Nagyon megbántott ezzel, én csak korrekt akartam lenni, elmondtam neki, azóta keres mobilon is, de letiltottam és nem akarok vele beszélni többé. Az a baj tudja hol lakom félek ide jön. Mit csináljak?


17/L


2012. ápr. 23. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé kellemetlen helyzet. Hogy közölted vele ezt? Úgy értem, tényleg így mondtad neki, hogy "büdös a szád" és nem pedig tapintatosabban, hogy pl "ne haragudj, de kellemetlen a szájszagod", vagy valahogyan célozni rá. Ki tudja, lehet nem tud róla és nem az az oka, hogy igénytelen.


Annyira csak nem volt büdös, hogy félj tőle. Ha nem akarod megbeszélni vele, akkor majd lekopik.

2012. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

személyes talin semmit se mondtam csak azt, hogy büdös van nem-e érzi hátha leesik neki is...

utána msn-en mondtam igen azt, hogy annyi volt a gondom a csókkal azrét toltam el mert büdös volt a szája..

2012. ápr. 23. 09:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé megalázó lehetett számára...
2012. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem a végén, hogy bocsi, de erre mondta, hogy anyádé a büdös... hát ez is durva
2012. ápr. 23. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy suttyót, hagyd a fenébe.
2012. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem azért de akármenniyre is igazad van, ilyet nem vágunk másnak a képébe, akár élőbe akár neten. Én a helyedbe egyszerűen csak nem taliztam volna vele többet és kész. Valószínűleg az egyik foga "rohadhat" ha nem több, lehet nem volt pénze/bátorsága fogorvosra/hoz.

Most hogy így megmondtad neki, legalább hozzátehetnéd, hogy nem szeretnél vele többet találkozni, nyilván azért keres mert nem tudja mivan most. Azért annyit ő is megérdemel hogy közöld vele, hogy nem jön be neked.

2012. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de bejött, csak büdös volt a szája ennyi a bajom
2012. ápr. 23. 10:07
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és nem kellett volna rögtön anyáznia bunkó volt
2012. ápr. 23. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a foga rohadt. Vannak emberek akiknek önhibájukon kívül nyitva van a gyomorszájuk. Ez egy állapot, amin nem változtat, hogy egy nap hányszor mos fogat.
2012. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Reakciójából ítélve, hirtelen haragú amellyel könnyen meggyűlhetne a bajod. Ha nem foglalkozik ezzel a ténnyel, valószínű, hogy igénytelen és nem látott fogkefét mióta feltalálták, vagy lehet tényleg csak a foga rohad, de ezt kétlem, mivel ha tudom, hogy büdös a szám, akkor valamit teszek ellene, pl tic-tac vagy valami. Hogy azt mondta a hely büdös, illetve nem ismeri el, hogy a szája büdös, valószínűleg meg is szokta a szagot, úgyhogy inkább az igénytelenségre tudnék tippelni. Hagyd a francba, akár jó pasi akár nem, ha összejössz Vele így, a hirtelen haragúsága elég rossz irányt vehet fel a későbbiekben, persze csak akkor ha összejössz Vele.
2012. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!