Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy pasival a hétvégén, de nagyon büdös volt a szája. Megsértődött?

Figyelt kérdés

Szombaton elhívott ismerkedni. Jól indult, mert tetszett nekem, de volt egy olyan dolog amire csak a személyes talin került sor. Mikor beszélgettünk közelről nagyon büdös volt a szája! Nem tudom mihez hasonlítani, talán a fingszaghoz vagy a szarszaghoz. Az keveredett. Mikor megcsókolt eltoltam magamtól és nem tudtam mi a baj. Mire megkérdeztem, hogy nem érzed ezt a büdöset? Erre azt válaszolta, hogy nem, de reméli nem léptünk szarba... hát mondom én nem, de mondom nem lentről jön az a büdös, hanem itt érzem... aztán arra terelte a dolgot, hogy biztos a hely büdös és menjünk el onnan ahol ültünk. A végén elköszöntünk, haza kísért, de csókot nem adtam neki, csak puszit bírtam. Utána msn-en beszéltünk és ott mondtam el neki, hogy büdös volt a szája. Utána azt mondta anyádé a büdös. Nagyon megbántott ezzel, én csak korrekt akartam lenni, elmondtam neki, azóta keres mobilon is, de letiltottam és nem akarok vele beszélni többé. Az a baj tudja hol lakom félek ide jön. Mit csináljak?


17/L


2012. ápr. 23. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kínáltad meg egy rágógumival?????
2012. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mitől félsz, megkeres és rádlehel? :DD


viccet félretéve, én nem mondtam volna meg neki. annyit mondtam volna, h bocsi, de nem volt meg a szikra, nincs értelme. úgysem akarsz tőle semmit, a tényeken nem változtat, ő meg csak rosszabbul érzi magát.

képzeld el, h pl neked azt mondaná egy srác, h bocsi, de büdös volt a szád. te nem éreznéd megalázva magad? ilyet csak akkor lehet szóvátenni, ha már vagytok olyan viszonyban, h nem sértődne meg rajta. az is lehet, h cukros például.

viszont a reakciójából ítélve nem lehet valami intelligens srác, hagyd a fenébe. megkeresni tuti nem fog, sztem vágja abból, h nem vetted fel a telefont.

2012. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!